Kā tikt galā ar problēmām attiecībās?

  • Kā tikt galā ar problēmām attiecībās?

Publicēts: 09:13 15.03.2024 Pievieno notikumu

Seksuālās problēmas ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām starp vīrieti un sievieti. Vieni uztraucas par seksa trūkumu attiecībās, citi baidās pastāstīt partnerim par savām seksuālajām fantāzijām.

 

Kā tikt galā ar seksuālajām problēmām? Pirmkārt, jums ir jāsaprot un jāatzīst, ka problēma pastāv. Ja esat neapmierināts ar savu seksuālo dzīvi, tad problēma eksistē.

 

Bieži seksuālās problēmas sākas kopā ar attiecību problēmām. Padomājiet, vai un kad ir mainījusies jūsu partnera attieksme pret jums. Atcerieties, kad tas notika pirmo reizi, un kas to varēja veicināt. Noskaidrojot radušos problēmu iemeslus, saruna ar partneri būs konstruktīvāka.

 

Harmoniskas attiecības nav iespējamas, ja partneri nevēlās runāt un risināt problēmas. Neklusējiet.

 

Ja ir grūtības, tās ir jāpārvar. Viens no pārvarēšanas posmiem ir atklāta saruna ar partneri, bez apsūdzībām, pārmetumiem, bet ar vēlmi saņemt atbalstu un kopā atrast izeju no situācijas, lai uzlabotu attiecības, arī seksuālās. Runājiet pozitīvi, pievērsiet uzmanību tam, ko jūs vēlētos un kā to sasniegt.

 

Komunikācijai ir liela nozīme seksuālo attiecību veidošanā. Sarunas veicina “ķīmiju” starp partneriem. Vienmēr atrodiet brīvu laiku savai otrajai pusītei: dalieties ar saviem priekiem, stāstiet par ikdienas notikumiem, rūpējieties viens par otru. Brīvdienās mēģiniet vairāk laika pavadīt kopā, bez bērniem un draugiem: uzaiciniet savu otro pusīti uz kino, teātri, koncertu, pastaigājieties pa parku. Uzdāviniet viens otram pozitīvas emocijas. Veltīt laiku viens otram, tāpat kā nodarboties ar seksu ir mīlestības izpausmes.

 

Mazāk domājiet par eksistējošo problēmu. Ja visu laiku koncentrēties uz problēmu, tad, protams, jums pazudīs dzimumtieksme.

 

Pārvērtiet lielo problēmu savā galvā par mazu problēmu. Tā vairs nebūs tik nozīmīga gan psiholoģiskā, gan fizioloģiskā līmenī.

 

Nodarbojies ar seksu. Izmantojiet seksa rotaļlietas.

 

 

Kam un kāpēc ir vajadzīgas seksa rotaļlietas?

 

Seksa rotaļlietas ir nepieciešamas, pirmkārt, jutekliskuma attīstībai un seksa baudīšanai. Otrkārt, tās ir nepieciešamas cilvēkiem, kuriem seksam ir vajadzīgi noteikti atribūti: piemēram, erotiskā apakšveļa, roku dzelži. Treškārt, seksa rotaļlietas ir vajadzīgas tiem, kas dažādu iemeslu dēļ nevar atrast seksa partnerus. Šajā gadījumā sievietes izmanto dildo un vibratorus, vīriešiem - maksts simulatorus un citas līdzīgas ierīces.

 

Pasaulē vispopulārākās seksa rotaļlietas ir dildo un vibratori. Daudzas sievietes seksa laikā nespēj sasniegt spilgtu n baudpilnu orgasmu. Šajā gadījumā sievietes vēršas pie vibratoru un dildo palīdzības. Šīs seksa rotaļlietas uzlabo maksts jutīgumu un palīdz sasniegt orgasmu. Turklāt sieviete var izmantot vibratoru jebkurā sev ērtā laikā, tas vienmēr ir pie rokas.

 

Dažādām sievietēm nepieciešami dažādi vibratori: elastīgi vai cieti, ar atzaru klitora stimulēšanai, liela vai maza izmēra, utt. Sievietei jāizvēlas sev piemērotākais vibrators.

 

Dažas sievietes izmanto vibratorus, lai fantazētu par tādu seksu, ar kādu viņas nekad neuzdrošinātos nodarboties reālajā dzīvē.

 

Viena no svarīgākajām seksa rotaļlietām ir roku dzelži. Daudzas sievietes sapņo par absolūtu pakļaušanos vīrietim seksā. Roku dzelži ir vairāk simbols nekā faktiska pakļaušanās partnerim.

Arī daudzi vīrieši sapņo par absolūtu varu pār sievieti, viņas pilnīgu pakļautību seksā, visu viņa vēlmju un fantāziju piepildījumu.

 

 

Kā sākt izmantot seksa rotaļlietas seksuālajā dzīvā?

 

Vispirms pārrunājiet ar savu partneri iespēju izmantot seksa rotaļlietas. Esiet taktisks, lai viņam nebūtu aizdomas, ka esat neapmierināts ar savu seksuālo dzīvi.

Pirms seksa rotaļlietu ieviešanas savā intīmajā dzīvē atklāti un godīgi pastāstiet partnerim par savām vēlmēm.

 

Seksa rotaļlietas ir ļoti dažādas, un tās ir paredzētas dažādiem mērķiem.

 

Dildo

Dildo ir falla imitators. Bez vibrācijas, pulsācijas un citām patīkamām īpašībām. Paredzēts vaginālai un anālajai stimulācijai. Atkarībā no konfigurācijas tas var stimulēt arī klitoru un G punktu.

Daži modeļi ir aprīkoti ar piesūcekni vai rokturi.

 

Vibratori

Seksa rotaļlieta, kas ļauj sasniegt orgasmu vibrācijas dēļ visjutīgākajās zonās. Mūsdienu modeļiem ir vairāki režīmi, un tos var vadīt, izmantojot mobilo aplikāciju.

 

Pulsatori

Rada pulsāciju, atveidojot īsta partnera kustības.

 

Klitora stimulatori

Paredzēti ārējai stimulācijai, bez dziļas iekļūšanas. Ar vibrāciju.

 

 

Seksa rotaļlietas vīriešiem:

 

Masturbatori

Dažādi modeļi atveido vaginālo, orālo vai anālo iekļūšanu. Var izskatīties ļoti reālistiski.

 

Vibrējoši masturbatori

 

Dzimumlocekļa gredzeni

Seksa rotaļlieta, kas palīdz sasniegt noturīgu erekciju. Mūsdienu modeļi bieži vibrē, sagādājot prieku abiem partneriem.

 

Prostatas stimulatori

Ir modeļi ar un bez vibrācijas.

 

 

Seksa rotaļlietas abiem partneriem

 

Vibratori

Stimulē klitoru, G-punktu. Pateicoties vibrācijai, sniedz patīkamas sajūtas arī vīrietim.

 

Vibrējoša ola

To var izmantot maksts, klitora, prostatas, sēklinieku stimulācijai.

 

Dzimumlocekļa vakuuma sūknis

Tā nav seksa rotaļlieta abiem partneriem klasiskajā izpratnē, bet ir piemērota abiem partneriem, jo ​​ir modeļi vīriešiem un sievietēm.

 

Anālās ķēdes

Seksa rotaļlieta tūpļa stimulēšanai, kas izgatavota no dažāda izmēra bumbiņām.

 

Citas seksa rotaļlietas 

Iekļauj BDSM aksesuārus, erotisko apakšveļu, masāžas eļļas, stimulējošus krēmus un balzamus, lubrikantus, utt.

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv