Kandavā rezidentūras praksi pediatrijā uzsāk jaunais ģimenes ārsts

  • Kandavā rezidentūras praksi pediatrijā uzsāk jaunais ģimenes ārsts

Publicēts: 12:21 11.12.2020 Pievieno notikumu
Kā jau iepriekš vēstījām, pēc ilgstošiem ārsta meklējumiem, visbeidzot tika uzrunāts rezidentūras students, kurš šobrīd kvalificējas ģimenes ārsta specialitātē un apsolījis darba gaitas turpināt Kandavā, izveidojot savu patstāvīgu prakses vietu.

Studiju laikā notiek rezidenta rotācija pie dažādu specialitāšu ārstiem, lai iegūtu plašu priekšstatu par saslimšanām un praktisko pieredzi darbā ar pacientiem. Tā kā jaunajam ģimenes ārstam nāksies pārņemt arī daļu no pediatres Ilzes Spuriņas pacientiem, tātad bērnus un jauniešus, jau ar pirmdienu, 14. decembri rezidents Gatis Ķiršakmens uzsāks ārsta praksi pediatrijā Ilzes Spuriņas uzraudzībā. Prakses ilgums paredzēts līdz 26. martam, cerot, ka COVID-19 vīruss neizjauks prakses plānus, un ārstam nevajadzēs doties ilgstoši aizvietot saslimušos kolēģus citās slimnīcās.

Gatis Ķiršakmens ir strādājis Neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, un šobrīd paralēli studijām strādā Jelgavas slimnīcas uzņemšanas nodaļā. Ģimenes ārsta praksi Kandavā, G. Ķiršakmens plāno atvērt 2021. gada oktobrī.

Inga Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja
Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv