Kāpēc mikrošķiedras paklājs ir “paklāju karalis”?

  • Kāpēc mikrošķiedras paklājs ir “paklāju karalis”?

Publicēts: 15:12 12.11.2019 Pievieno notikumu

 Kāpēc mikrošķiedras paklājs ir “paklāju karalis”?

Izvēloties paklāju telpai, svarīgi skaidri definēt mērķi – vai paklājs ir dekoratīvs interjera elements, vai arī tam būs jāveic kāda praktiska funkcija, piemēram, soļu trokšņa slāpēšana vai gružu un netīrumu savākšana. Viens no efektīvākajiem praktiskajiem paklājiem ir mikrošķiedras paklājs, kas īpaši radīts novietošanai telpu ieejas zonā, lai savāktu liekos netīrumus un mitrumu. Tādēļ šoreiz parunāsim par mikrošķiedru – kas tas par materiālu un kāpēc mikrošķiedras paklājs ir pasaulē labākais paklājs.

Kas ir mikrošķiedra?

Mikrošķiedra ir īpašs šķiedras veids, kas sastāv no poliamīda un poliestera vītnēm. Šīs vītnes sīkāk sastāv no teju simtiem mikroskopiskiem šķiedru pavedieniem, kas rada iespaidīgu virsmas laukumu. Unikālā šķiedras uzbūve ļauj šim paklājam uzsūkt šķidrumus un savākt netīrumus tā, lai nekas nenonāktu atpakaļ uz tīrāmās virsmas. 


Kāpēc mikrošķiedras paklāji ar gumijas pamatni ir labākā izvēle?

Saudzē grīdu, jo ne mitrums, ne gruži netiek cauri. Flīžu grīda neņems ļaunā, ja tiks samērcēta, taču tas nebūt nav vienīgais grīdas segums. Daudzi segumi var tikt sabojāti mitruma un gruži ietekmē, tādēļ ir svarīgi, lai pie ieejas būtu paklājs, kas nelaiž cauri ūdeni un to labi uzsūc un notur.

Novērš slīdēšanu – paklājs stabili stāv savā vietā, pateicoties īpašai «Ultragrip» rievotai gumijas pamatnei, kas neļauj paklājam mainīt atrašanās vietu pat intensīvā cilvēku plūsmā.

Spēj savākt daudz mitruma un netīrumu – mikrošķiedra spēj absorbēt un noturēt īpaši daudz netīrumu un ūdens. Saskaņā ar «Elis» apkopotajiem datiem šie paklāji aiztur līdz pat 92% visu netīrumu no gājēju apaviem.

Universāls dizainsmikrošķiedras paklājs ar gumijas pamatni ir pieejams universāli pelēcīgā tonī, kas labi izskatās it visos interjeros un uz visiem grīdas segumiem. Lieliski maskē sāls pēdas, kas ziemas periodā ir aktuāla problēma.

Dažādi izmēri – «Elis» piedāvā divu izmēru nomaināmos mikrošķiedras paklājus, taču ir iespējams izgatavot arī individuālu izmēru.

Ātri žūst – pateicoties veidam, kādā mikrošķiedra piesaista ūdeni, tas izžūst daudz ātrāk salīdzinājumā ar neilona vai kokvilnas paklājiem.

Izturīgi, ilgi kalpo – mikrošķiedra ir īpaši izturīgs materiāls, tādēļ šie paklāji spēj kalpot ļoti ilgi un nezaudēt savu labo izskatu.

Labi noberž sausos netīrumus no apaviem – pati mikrošķiedra ir samērā mīksta, tādēļ «Elis» mikrošķiedras paklāji ir veidoti no mikrošķiedras un izturīgas neilona šķiedras kombinācijas, kas vienlaikus tiek galā ar abiem uzdevumiem – gan notīra netīrumus no nācēju apaviem, lai tie netiktu ienesti tālāk telpā, gan arī lieliski uzsūc mitrumu un notur to sevī.

Kur novietot mikrošķiedras paklāju?

Vislabāk mikrošķiedras paklājs savas funkcijas pilda pie ieejas zonām telpu iekšpusē. Rievotā gumijas pamatne palīdz noturēt paklāju paredzētajā vietā, saglabājot kārtīgu izskatu, savukārt mikrošķiedras pārklājums savāc teju visus netīrumus un mitrumu no ienācēju apaviem, līdz ar to netīrumi netiek nesti tālāk telpās. Īpaši sliktos laikapstākļos mikrošķiedras paklājs labi darbojas pārī ar gumijas paklāju - skreiperi, kas novietots kā pirmais paklājs pirms maināmā mikrošķiedras paklāja.

Paklāju nomas un nomaiņas pakalpojums

Par mikrošķiedru ir pareizi jārūpējas, tādēļ paklāju nomaiņas pakalpojums ir prātīgākais risinājums, lai lietotie paklāji allaž būtu tīri un kvalitatīvi. Uzņēmums «Elis» specializējas maināmo paklāju piegādē un apkopē, līdz ar to tā rīcībā ir labākie tīrīšanas līdzekļi un tehnoloģijas, kas ļauj paklājus tīrīt vienlīdz efektīvi un saudzīgi.

Paklāju nomaiņas pakalpojums ir daudzu uzņēmumu iecienīts, jo bez liekām pūlēm palīdz saglabāt grīdu tīrību un nodrošināt apmeklētāju labsajūtu.

«Elis» ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā mikrošķiedras paklāju servisu un nomu. Ja vēlaties uzzināt vairāk, ieskatieties vietnē Berendsen.lv jau tūlīt!


  • Kāpēc mikrošķiedras paklājs ir “paklāju karalis”?

  • Kāpēc mikrošķiedras paklājs ir “paklāju karalis”?

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv