Katia Kids Boutique - viss nepieciešamais laimīgam mazulim!

  • Katia Kids Boutique - viss nepieciešamais laimīgam mazulim!

Publicēts: 13:00 11.11.2019 Pievieno notikumu

Apsvērumi izvēloties preces mazuļiem


Mazuļa ienākšana ģimenē ir brīnumains notikums, un mēs kā vecāki vienmēr vēlamies sniegt savam bērnam vislabāko. Mazuļi aug tik ātri, ka jaunas drēbes jāpērk vairākas reizes gadā. Arī bērna iešana caur dažādiem attīstības posmiem nosaka to, kādas rotaļlietas un grāmatas ir vispiemērotākās un aizraujošākās notiktā periodā.

 

Nav lielāka gandarījuma, kā dzirdēt priecīgus bērna smieklus, dzirdēt viņa pirmos vārdus un redzēt, kā bērn pieaug gudrībā un apķērībā. Katia kids vēlas ar jums dalīties šajā priekā, piedāvājot izglītojošās rotaļlietas, krāsainas pasaku grāmatas, bērnu un topošo māmiņu apģērbu par pieņemamām cenām un ar ātru piegādi, lai vairotu prieku ģimenē!

 

Kam pievērt uzmanību izvēloties bērnu apģērbu?

 

Kā vecākiem, pirmais, kas iekrīt acīs ir skaistais dizains – dzīvnieciņi, krāsas un raksti, kas patīk gan pašam, gan bērnam. Svarīgi, lai dizains attīstītu un veicinātu bērna radošo domāšanu, iztēli un krāsu un toņu uztveri.

 

Īpaši svarīgi ir arī tas, lai apģērba ražošanā būtu lietots dabīgs, mīksta auduma materiāls. Tā kā bērna āda ir vēl pavisam jauna, tā ir arī jūtīgāka, tāpēc gan drēbītes, gan citi auduma priekšmeti, kā, piemēram, gultasveļa un dvielīši, jāizvēlas tādi, lai saskarē ar ādu būtu maigi un patīkami.

 

Tajā pašā laikā, bērnu apģērbs nosmērējas īpaši ātri, tāpēc svarīgi, lai materiāls būtu arī viegli kopjams un izturīgs. Visticamāk, apģērbs būs jāmazgā un jāgludina bieži, tāpēc šis nosacījums ir jāņem vērā.

 

Katia kids produkcija ir piemērota šīm prasībām un ir gan ērti kopjama, izturīga un ērta, gan ar skaistu un radošu dizainu.

 

Apavi, kuros bērns jūtas brīvi

 

Bērnu apavi vienmēr visskaidrāk liecina par to, cik ātri mazulis aug. Nopērc apavu pāri, kas ir mazliet par lielu, nepaspēj pamirkšķināt acis, kad jau bērnam apavi spiež! Tāpat kā apģērbs, apavi arī ātri novalkājās, it īpaši rudens un ziemas apavi. Bērniem taču patīk lēkāt pa peļķēm, spēlēties sniegā, un netīrumiem un dubļiem viņi nemaz nepievērš uzmanību!

 

Apavus izvēloties vissvarīgākais, lai tie būtu ērti – lai tie nespiestu, neberztu un kājas tajos justos brīvi. Tiem jābūt funkcionāliem un piemērotiem laikapstākļiem – ja tie ir ziemas āra apavi, svarīgi, lai tie būtu silti un mitruma necaurlaidīgi. Rudenī noteikti visgudrāk ir iegādāties gumijas zābakus – gan bērnam būs prieks, gan jums pašiem aiztaupīs galvassāpes, atvieglojot apavu tīrīšanas procesu.

 

Apavu dizains arī ir svarīgs - lai bērns gribētu tos nēsāt! Vai tās ir jaukas svētku kurpītes ar peles ausīm, vai tie ir mājas apavi ar mašīnas attēlu – atradīsiet piemērotāko katram gadījumam un bērna interesēm.

 

Rūpes par vismazākajiem

 

Jau pirmais bērna dzīves gads ir pilns izaicinājumu gan jaunajiem vecākiem, gan pašam bērniņam. Piedāvājam drēbes māmiņām gaidībās, lai bērniņu sagaidītu ērtā un skaistā apģērbā. Pēc bērna piedzimšanas mazulis ir pilnīgi atkarīgs no gādīgajiem vecākiem, tāpēc ir svarīgi, lai vecāk u dzīve būtu atvieglota gan materiālu, gan sagatavotības ziņā.

 

Noteikti neatņemama sastāvdaļa ir aksesuāri. Mazulim vajadzēs gan īpašu apģērbu – rāpulīti un siltu ziemas apģērbu, gan tādas nepieciešamas lietas kā knupīti un grabulīti. Lietas, kuras kvalitatīvi kalpo, kļūst bērnam mīļas un viņu nomierina.

 

Pastaigas ar ratiņiem kļūst par ikdienas sastāvdaļu un vecākiem jābūt sagatavotiem jebkurai bērna vajadzībai. Māmiņu somas ir visērtākais bērna mantu glabāšanas veids. Bērnu piederumu soma arī ir ērta alternatīva, kamēr ir ratiņi, to var vienmēr likt ratiņu apakšā, lai šīs lietas nebūtu jānes pašiem.

 

Bērna lasīšanas prieks

 

Agrā vecumā mazulim atmiņa visvairāk iespiežas košas un iztēli veicinošas grāmatu ilustrācijas. Vai tā būtu Pelnrušķite zeltītā kleitā, vai runcis sarkanos zābakos, šie pasaku stāsti paliks ar bērnu visu atlikušo dzīvi.

 

Svarīgi ļaut bērnam mācīties lasīt un saprast stāstu arī pašam, tāpēc piedāvājam dažādas izglītojošās grāmatas, kas dod iespēju mācīties lasīt krieviski un arī angliski. Bērnam jādod iespēja uztvert lasīšanu kā aizraujošu nodarbi un spēli, tad viņā radīsies vēl lielāka zinātkāre. Grāmatas un vārdu spēles ir viens no vislabākajiem veidiem kā panākt šo rezultātu!

 

 

Laika ietaupīšana vecākiem

 

Katia Kids Boutique piedāvā plašu sortimenta klāstu par pieņemamām cenām un labu kvalitāti. Varat ērti pasūtīt ne tikai bērnu apģērbus un aksesuārus, bet arī grāmatas un apģērbu māmiņām. 

 

Rūpējamies par to lai piegāde būtu ērta un ātra – iespējama piegāde gan ar Omniva vai Latvijas Pastu, gan piegādājot mājās vai saņemot preci pie mums uz vietas, Rīgas centra birojā. Atrodi mūs katiakids.com

  • Katia Kids Boutique - viss nepieciešamais laimīgam mazulim!

  • Katia Kids Boutique - viss nepieciešamais laimīgam mazulim!

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv