Kļūsti par brīvprātīgo un palīdzi ģimenēm #vieglipalidzet

  • Kļūsti par brīvprātīgo un palīdzi ģimenēm #vieglipalidzet

Publicēts: 12:35 28.05.2021 Pievieno notikumu

Rēzeknes pilsētas pašvaldība aicina pieteikties brīvprātīgos, lai palīdzētu ģimenēm ar bērniem, kam nepieciešams materiāls atbalsts.

Rēzeknes pilsētas pašvaldībā brīvprātīgajiem būs iespēja palīdzēt ģimenēm ar bērniem, nodrošinot tās ar apaviem, apģērbu, bērnu rotaļlietām un cita veida atbalstu. Rēzeknes pilsētas pašvaldība un brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt aicina iesaistīties ģimenes, kurās bērni ir izauguši no apģērbiem, apaviem vai rotaļlietām un ir gatavi tos nodot citām ģimenēm. Šīs mantas būs iespēja nogādāt Rēzeknes Sociālajā dienestā Zemnieku ielā 16A, kur darbinieki mantas nogādās tiem, kam nepieciešama palīdzība.

Pieteikties brīvprātīgo kustībai var apmeklējot saiti https://paliec-majas.lv/priecajamies-ka-esi-piekritis-klut-par-brivpratigo/.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība piedalās brīvprātīgo kustības #vieglipalīdzēt pilotprojektā “#vieglipalīdzēt – ilgstspējīgi vietējo kopienu risinājumi Covid-19 krīzes negatīvo seku mazināšanai”, kas iecerēts kā vairāku aktivitāšu kopums, ietverot sabiedrības informēšanu, izglītošanu un sadarbību, sniedzot praktisku brīvprātīgo atbalstu iedzīvotājiem un pašvaldībām Covid-19 radītās krīzes seku mazināšanai.

Brīvprātīgo palīdzības kustība #vieglipalīdzēt veicina brīvprātīgas palīdzības sniegšanu kopienās Latvijas novados. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekts “#vieglipalīdzēt – ilgtspējīgi vietējo kopienu risinājumi Covid-19 krīzes negatīvo seku mazināšanai” Nr. 2021.LV/NVO_COVID/23.

Autors:

rezekne.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv