Kredīts mājokļa iegādei, hipotekārais aizdevums dzīvokļa iegādei

  • Kredīts mājokļa iegādei, hipotekārais aizdevums dzīvokļa iegādei

Publicēts: 09:52 21.01.2020 Pievieno notikumu

Hipotēka: īpašības, mērķi un saņemšanas shēmas

Savs mājoklis – cik gan bieži mums tas ir nepieciešams, bet par lielu nožēlu tieši privātmājas vai dzīvokļa iegāde ir visdārgākais pirkums. Līdz ar dažādu mājokļa iegādes programmu parādīšanos šī problēma kļuvusi pilnībā atrisināma. Piedevām kredīts mājokļa iegādei ir paplašinājis iespējas saviem lietotājiem un tagad, piemēram, Rīgas iedzīvotāji var nopirkt ne tikai nekustamo īpašumu – dzīvokli daudzdzīvokļu mājā, bet par kredītlīdzekļiem uzcelt savu māju vai iegādāties jau gatavu.

Kredīta noformēšana mājokļa iegādei ir ilgs un skrupulozs process, kas var prasīt vairākas nedēļas. Visu šo laiku nākamais aizņēmējs meklēs vispievilcīgāko nekustamā īpašuma objektu Rīgā un vienlaicīgi varēs saņemt konsultācijas izvēlētajā bankā. Jūsu kredītspeciālists palīdzēs jums pārvarēt grūtības, kas saistītas ar kredīta noformēšanu, dokumentu sagatavošanu, kā arī atradīs alternatīvus risinājumus, lai rezultātā ar darījumu būtu apmierinātas visas trīs puses: mājokļa pārdevējs, jūs un kreditors.

Kredīts mājoklim var tikt noformēts kā:

·         patēriņa kredīts, ja jums pietrūkst tikai 5-7 tūkstoši;

·         klasiskā hipotēka, kur par ķīlas nekustamo īpašumu būs iegādājamais objekts;

·         kredīts pret jau esošā mājokļa ķīlu.

Visi šie augstākminētie finansējuma veidi palīdzēs jums iegādāties mājokli Rīgā, tomēr jūs vienmēr varat izmantot arī universālus kredītus, kas paredzēti vienlaicīgi vairākiem mājokļa jautājumu risināšanas variantiem https://lkcentrs.lv/ . Šādas programmas var sastapt pie populārākajiem Latvijas un Rīgas kreditoriem, piemēram, Swedbank.

 

Swedbank mājokļa kredīta īpatnības 

 

Jau ienākot Swedbank lapā, jūs atradīsiet detalizētu online kredītu kalkulatoru, kas sekundes laikā palīdzēs uzzināt ikmēneša maksājuma apmēru jebkuram kredītam. Turpat izvietots interesants Swedbank partneru mājokļu piedāvājums Rīgā. Ja kāds no piedāvājumiem jums šķitīs interesants, Swedbank piedāvās labu atlaidi, ja iegādāsities to kredītā.

Kādus mērķus varēsiet realizēt ar Swedbank mājokļa kredītu Rīgā:

·         Jauna mājokļa iegāde.

·         Zemes gabala iegāde savas mājas būvniecībai.

·         Naudas summas piešķiršana jauna nekustamā īpašuma iegādei, ja jūsu esošais mājoklis vēl nav pārdots.

·         Jūsu plānu realizēšana ar kredītlīdzekļu palīdzību, kurus saņemsiet no Swedbank ar nosacījumu, ka kredīta nodrošinājums būs jūsu nekustamais īpašums.

·         Swedbank kredītlīdzekļus iespējams iztērēt rekonstrukcijai, remontam, pārbūvei vai cita nekustamā īpašuma iegādei, piemēram, vasarnīcas vai garāžas iegādei.

·         Ģimenēm ar bērniem un jauniem speciālistiem ir pieejams kredīts ar valsts atbalstu Altum, šajā gadījumā pirmā iemaksa var samazināties līdz 5%.

 

Swedbank hipotekārā kredīta nosacījumi mājoklim

 

1.    Atmaksas periods – līdz 30 gadiem.

2.    Kredīta apmērs – no 10 000 eiro.

3.    Ar Swedbank mājokļa kredītu var apmaksāt līdz 85% no iegādājamā nekustamā īpašuma cenas.

4.    Nākamā aizņēmēja ienākumu līmenim ir jābūt ne mazāk kā 600 eiro mēnesī pēc obligāto nodokļu un maksājumu nomaksas un ne mazāk kā 800 eiro kopā ar līdzaizņēmēju.

5.    Pirmo pusgadu Swedbank mājokļa kredīta likme tiek noteikta saskaņā ar Euribor vērtību, pievienojot individuāli noteiktu Swedbank likmi.

6.    Aizņēmējs var patstāvīgi noteikt, pēc kādas shēmas viņš atmaksās kredītu nekustamā īpašuma iegādei: ar diferencētu (dilstošu) vai anuitāru (vienādu) maksājumu palīdzību.

7.    Maksājuma veikšanas datumu nosaka aizņēmējs.

8.    Lai veiktu kredīta maksājumu, jums pietiek tikai uzlikt nepieciešamo naudas summu savā Swedbank kontā – noteiktajā datumā nauda tiks automātiski noņemta.

9.    Pirms kredītlīguma noslēgšanas esiet gatavs, ka jums nāksies apmaksāt arī papildus izdevumus, piemēram, notāra pakalpojumus, valsts nodevas u.t.t.

Swedbank mājokļa kredīta noformēšanas mehānisms:

·         Izmantojiet Swedbank kredītu kalkulatoru.

·         Izvēloties nekustamo īpašumu no mūsu partneriem Rīgā, uzziniet atlaides kodu, lai gūtu papildus labumu no kredīta.

·         Aizpildiet kredīta pieteikumu un saņemiet kredītspeciālista konsultāciju.

·         Iepazīstieties ar piedāvājumu, kuru Swedbank izstrādājusi individuāli jums un jūsu nekustamā īpašuma iegādei Rīgā.

·         Parakstiet kredītlīgumu reizē ar apdrošināšanas polises noformēšanu iegādājamajam nekustamajam īpašumam.

·         Kad ķīla (nekustamais īpašums) tiks reģistrēta Zemesgrāmatā, Swedbank nekavējoties izsniegs jums visu kredīta summu.

 

Kredītu salīdzināšana – parieza metode, kā meklēt izdevīgu piedāvājumu

 

Ja jūs patiešām esat nolēmis iegādāties nekustamo īpašumu Rīgā, vispirms salīdziniet visus Latvijas populāro kreditoru piedāvājumus. Izvēloties vislabāko piedāvājumu šim lielajam finansējumam, neaizmirstiet, ka Rīgā iespējams izmantot arī finanšu starpnieka palīdzību.

“Finanšu starpnieks” – termins, kas jau sen ir kļuvis par īstu palīgu. Jūs taču vairākkārt esat ievērojis, ka jūsu kredīti ne vienmēr izrādās veiksmīgi un nav jums izdevīgi?  Protams, rezultātā jūs sākat nožēlot, ka neesat vērsies pie tā kreditora, pie kura, piemēram, vērsusies jūsu kolēģe un izmaksājusi tādu pašu naudas summu kā jums, bet divas reizes ātrāk par jums. Tomēr visbiežāk pareizai izvēlei ir nepieciešama tikai neatkarīga finanšu palīga sniegtā palīdzība. 

Tieši tāpēc strādā veselas starpnieku kompānijas, kas nodarbojas ar labāko piedāvājumu atlasi un palīdz jums viegli noformēt kredītu. Vispazīstamākās Rīgā ir NetCredit, Latvijas Kredītu Centrs – tie ir finanšu starpnieki, kas, neatkarīgi no jūsu iespējām, varēs piemeklēt optimālu risinājumu ikvienam gadījumam. Par to jūs varēsiet viegli pārliecināties, vienkārši atstājot pieprasījumu jebkuram finansējuma veidam, lai vispirms uzzinātu par savām iespējām.

 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv