Kredītu kalkulators, kā aprēķināt kredīta atmaksas grafiku

  • kredītu kalkulators

Publicēts: 15:39 11.02.2021 Pievieno notikumu
Kā 1 sekundes laikā uzzināt, cik jums izmaksās kredīts ar detalizētu atmaksas grafiku?

Kredītu kalkulators – virtuāla ierīce, kas strādā online un nosaka ikmēneša kredīta maksājumu. Nereti kalkulators darbojas arī otrādi: pēc noteiktā ikmēneša maksājuma apmēra nosaka pieejamo kredīta summu. Kā laika gaitā ir mainījušies kredītu kalkulatori? Kardināli! Finanšu jomā nav palicis neviens parametrs, kuru nevarētu aprēķināt uz šādas ierīces. Tagad kredītu kalkulators aprēķina ne tikai galvenos rādītājus, bet arī prot salīdzināt, aprēķināt apdrošināšanas iemaksu apmēru, kā arī var pielāgoties dažādu finansēšanas veidu īpatnībām. 

Kredītu kalkulatora vadības panelis 

Katrs kredītu kalkulators tiek izstrādāts konkrētam finanšu produktam (kredītam, līzingam, hipotēkai un pat depozītam), bet kredītprogrammām ir savas īpatnības, tāpēc arī ierīcei ir tām jāatbilst. Piemēram, izskatīsim hipotekārā kredīta kalkulatoru (hipotekārais kredīts ir viens no sarežģītākajiem kredītiem, kas pieprasa uzreiz 2 līgumu parakstīšanu). Hipotekārais kredīts ir pazīstams ar daudziem nosacījumiem, kas var mainīties atkarībā no aizņēmēja situācijas, tāpēc kreditors ir spiests izveidot sarežģītāku kredītu kalkulatora versiju. Hipotekārā kalkulatora ierīce var izskatīties šādi: 

1. Kredīta pamatinformācijas lauks: mājokļa cena, pirmās iemaksas apmērs, kredīta summa, atmaksas periods, atmaksas metode un komisija (fiksēts maksājums). Jūs varat individuāli piemeklēt visus augstākminētos parametrus, izņemot komisijas maksu. 

2. Apdrošināšanas kalkulators. Tiek apdrošināta aizņēmēja veselība (nāves vai  darbspējas zaudējuma gadījumā), kā arī nodarbinātība. Pēc vēlēšanās apdrošināšanu var noformēt uzreiz abiem gadījumiem. Apdrošināšanas cenas noteikšanas parametrs būs jūsu vecums. Nospiežot uz vienu no apdrošināšanas veidiem (vai abus), rezultātu laukā mainīsies kredīta cena. 

3. Atkarībā no tā, vai noformēsiet kredītam apdrošināšanu vai nē, kredītu kalkulators piedāvās jums 2 attiecīgās informācijas blokus: atmaksas nosacījumus ar apdrošināšanu un atmaksas nosacījumus bez apdrošināšanas. Katrā blokā tiks norādīts: ikmēneša maksājums, kopējā kredīta summa, pārmaksas apmērs par visu aizdevumu atmaksas periodu, procentu likme. 

Mainot pamatinformāciju un izvēlēto apdrošināšanas veidu, mainīsies rezultatīvie bloki. 

Salīdzinošie kredītu kalkulatori 

Ja jūsu vajadzības paredz iespēju izvēlēties 1 finansēšanas variantu no vairākiem iespējamiem, jūs varat izmantot arī kredītu kalkulatora salīdzinošo tabulu, kas uzskatāmi nodemonstrēs, kura kredītprogramma būs jums optimāli piemērota. 

Piemēram, jūs gribat iegādāties automašīnu, bet nezināt, kuru finansēšanas metodi izvēlēties. Šajā gadījumā palīgā nāks online kalkulators: tas aprēķinās kreditēšanas nosacījumus auto kredītam, auto līzingam un patēriņa aizdevumam. Atkarībā no automašīnas cenas, tās stāvokļa un no tā, cik daudz uzkrājumu jums ir, jūs varat izvēlēties optimālu risinājumu. 

Kā var izskatīties online kalkulators? 

Savas parādīšanās sākumā kredītu kalkulatori aizņēma maz vietas kredītu produkta lapā un sastāvēja tikai no galvenajiem aizpildīšanas laukiem: kredīta summas, atmaksas termiņa un ikmēneša maksājuma. Šo datu ievadīšanas rezultāts varēja būs kā ikmēneša maksājums, tā arī kredīta summa. Mūsdienu kredītu kalkulatori var aizņemt veselu lapu, tie sastāv no daudziem laukiem, kurus jums nāksies aizpildīt, lai saņemtu maksimāli precīzu rezultātu. 

Bez galvenā rezultāta, piemēram, ikmēneša maksājuma apmēra, pieejama arī kredīta atmaksas tabula. Ērtībai atmaksas grafiku var izdrukāt un salīdzināt ar citu produktu atmaksas grafikiem. 

Pievērsiet uzmanību, lai cik daudz informācijas jums neprasītu online kalkulators, rezultatīvie dati nevarēs būs 100% precīzi. Lai saņemtu precīzu kredīta atmaksas aprēķinu, jums nāksies uzrādīt informāciju par sevi un savu maksātspēju. Tikai pēc tam  kreditors varēs noteikt aktuālo procentu likmi.
 
Virtuālās ierīces ārējais izskats katrai kompānijai ir individuāls, bet vienmēr vienkāršs un intuitīvi saprotams. Informāciju kredītu kalkulatorā var ievadīt, izmantojot atvērto logu ar cipariem, slīdni vai pogām. Katra finanšu kompānija cenšas padarīt online kalkulatora izmantošanu maksimāli vienkāršu, ērtu un vienmēr saprotamu. 

Vai pastāv vienots online kalkulators visiem kreditoriem un finanšu programmām? 

Jā, pastāv! Un katram ir iespēja izmantot šo virtuālo ierīci, kas grib saņemt kādu no finanšu palīdzības veidiem. Ar šādu online kalkulatoru ir aprīkotas arī ērtas un noderīgas kredītu noformēšanas platformas, kas ietver sevī dažādus kredītu veidus, ko piedāvā visdažādākās finanšu kompānijas. Piemēram, aizpildot vienu pieteikumu Kredītu Salīdzināšanas Platformas - https://ksplatforma.lv/ kalkulatorā , jūs varat uzzināt savas iespējas no visiem kreditoriem, kas sadarbojas ar servisu, un ļoti ātri saņemt vairākus kredītu apstiprinājumus. Pēc tam salīdzināt un izdarīt pareizo izvēli. 

Vienkāršs sistēmas kalkulators ļauj ievadīt ne tikai datus par vēlamo finansējumu, bet arī atstāt personīgu informāciju saziņai ar jums, kas ir divkārt ērti! 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv