Kriminālvajāšanai nodod lietu par psihotropo vielu iegādāšanos un glabāšanu

  • Kriminālvajāšanai nodod lietu par psihotropo vielu iegādāšanos un glabāšanu

Publicēts: 17:02 14.02.2019 Pievieno notikumu

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu, informēja pastāstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova: “Par šo noziedzīgo nodarījumu ir aizturēts kāds liepājnieks, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, no viņa atsavinātas aptuveni 380 tabletes.”

2018.gada septembra beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu Liepājā aizturēja 1982.gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis ir liepājnieks, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

No nelikumīgās aprites tika izņemtas 43 Subutex tabletes, 330 Tramadola tabletes, kuras satur vairākus gramus psihotropu vielu un 4 tabletes, kuras satur morfīnu.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu, ja tas izdarīts ar psihotropajām vielām lielā apmērā. 1982.gadā dzimušam vīrietim tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

“Šobrīd Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevusi to prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai,” skaidro policijas pārstāve.

Un piebilst: “Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot par šāda veida un citiem pārkāpumiem. Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv