Kur doties brīvajā laikā, kad viss ir slēgts?

  • Kur doties brīvajā laikā, kad viss ir slēgts?

Publicēts: 17:27 18.01.2021 Pievieno notikumu

Šobrīd muzeji, teātri, restorāni un viss, kur dodamies atpūsties, aizmirsties no ikdienas steigas ir slēgts. Ir svarīgi savu ikdienu padarīt interesantāku, redzēt neredzējušo un sajust jaunas emocijas. Kur tad īsti doties brīvajā laikā, kad gandrīz visas izklaides un atpūtas vietas ir slēgtas? Vienīgā vieta, kas šobrīd un vienmēr ir pieejama ir daba.

Ļausimies jaunām emocijām, jauniem iespaidiem, jauniem skatiem. Mums ik katram ir tik daudz neredzētas un nezināmas vietas Latvijā. Iepazīsim tuvāk mūsu dzimteni, jo tagad ir īstais laiks, lai to darītu.

Pokaiņu mežs

Senpokaiņi, Naudītes pagasts

Pokaiņu mežs Ziemas sezonā noteikti atgādinās kādu pasakas mežu no bērnības filmas. Šis mežs ir ar nostāstiem pilns. Šo vietu dēvē par svētvietu, kā arī apmeklētāji ir izteikušies, ka ir manījuši tur anomālas dabas parādības.

Mazirbes laivu kapsēta

Mazirbe                          

Interesanta vieta par kuru nezina daudzi no jums. Šajā laivu kapsētā līdz otrajam pasaules karam bija 48 laivas, tagad šajā vietā ir atrodami astoņi laivu skeleti. Šī vieta var šķist nedaudz spocīga to laivu dēļ, bet patiesība ir tāda, ka tās tur tika atstātas, jo robežsargi mēģināja ierobežot zvejniecību, un galu galā pat laivas neļāva sadedzināt, tāpēc tās bija vienkārši jāatstāj.

Līču – Laņģu klintis

Liepa, Liepas pag.

Kilometru gara krauja Gaujas senlejas kreisajā krastā. Alas ir reti sastopamas Latvijā, tāpēc šis noteikti būtu acīm vērienīgs skats mūsu dzimtenē. Šī ala ir piedzīvojusi dažādus nogruvumus, kuru dēļ ir izveidojušās 8m augstas, stāvas sienas.

Murjāņu kamaniņu trase

Sējas novads

Murjāņu vecā trase ir interesants objekts, ko apskatīt, kā arī tas būs vesels piedzīvojums to izstaigāt. Šī trase ir uzcelta 1978. gadā, un ir pat ļoti labi saglabājusies meža ielenkumā.  

Valgundes Buku audzētava

Nāburdzīte, Valgundes pagasts

Šī ir lieliska pieturas vieta ar saviem mīļajiem. Pirms braukšanas uz šo vietu, atceraties paņemt līdzi burkānus, lai varētu pamielot skaistos meža zvērus. Šajā audzētavā ir manāmi staltbrieži, dambrieži un mufloni, kuri ir atvesti no savvaļas dzīvnieku dārziem Anglijā, Austrijā, Rumānijā un Ungārijā.

Lai baltas un skaistas atmiņas!
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv