Kur Rīgā vislabāk vērot Pasaules kausu futbolā?

  • Kur Rīgā vislabāk vērot Pasaules kausu futbolā?

Publicēts: 17:54 01.06.2018 Pievieno notikumu

 

Arvien straujākiem soļiem tuvojas Pasaules kausa izcīņa futbolā, kas norisināsies Krievijā, taču saistīs arī miljardu uzmanību visā pasaulē, un droši teikt, ka arī Latvijā netrūks intereses par šo pasākumu. Bet kur Rīgā vislabāk būs vērot lielo futbolu? Piedāvājam dažus variantus!

Arēna 29

Arena 29 ir Sporta bāra telpās, trijās zālēs tiek rādīti paši aktuālākie pasaules sporta notikumi, un Pasaules kausam noteikti jūnijā tiks veltīta pati galvenā uzmanība. Vienlaicīgi vari baudīt gan garšīgus ēdienu, gan atvēsinošus dzērienus un lielisku kompāniju.

Šo sporta bāru izveidoja Latvijā ļoti populārais hokejists Kaspars Daugaviņš kopā ar bijušo futbolistu Marselu Vapni. Viņu ietekme arī nozīmē, ka, ja esi īsts futbola līdzjutējs vai vismaz saproti kaut ko no sporta, tad šeit gandrīz vienmēr atradīsi domubiedrus, ar kuriem apspriest Lionela Mesi vārtu guvumu, Vācijas dominanci vai Spānijas izlases skaisto taktisko spēli.

Kiwi Bar

Kiwi bārs ir cieši saistīts ar netālo indiešu restorānu, kas piedāvā spēļu laikā netērēt laiku pusdienu vai vakariņu vietas meklēšanai, bet pasūtīt uz vietas. Pieejami vairāki ekrāni, kuros būs iespējas vērot Pasaules kausa futbolā spēles pēc savām vēlmēm, un bāra pārstāvji savā mājaslapā norāda, ka ar prieku gaida ne tikai futbola līdzjutējus, bet arī regbija sporta veida pārstāvjus, jo īpaši atbalsta regbija sporta komandu.

Paddy Wheelans

Viens no pasaules nozīmīgākajiem sporta notikumiem, ja ne pats nozīmīgākais, ir Pasaules kauss futbolā, un viena no futbola līdzjutēju visapspriestākajām lietām, cenšoties izdarīt pareizos secinājumus par favorītiem un potenciālajiem pārsteigumiem autoriem. Un „Paddy Wheelans” kā īstens īru krogs piedāvā autentisku futbola atmosfēru, kurā var gūt iespēju apmainīties ar iespaidiem par spēli, saņemt padomus arī no tikko satiktiem svešiniekiem un maksimāli izbaudīt futbola garšu.

Victory Pub

Victory Pub uz vairuma pārējo izklaides vietu Vecrīgā fona izceļas ar to, ka piedāvā ne tikai vērot Pasaules kausa futbolā spēles, bet arī pārtraukumā pašam piešaut roku dažādās spēlēs, kas pieejams īpašajā Spēļu istabā. Tur atrodams gan fūsbola galds, šautriņu dēlis un angļu stilā veidots biljarda galds, kā arī tradicionālā latviešu spēle novuss, kas viss izcili noderēs, lai pirms un pēc PK mačiem atslābinātos no lielās intrigas, kura finālturnīrā neizbēgami saistīs futbola fanu prātus.

Brooklyn Pub

Vieta, kas izceļas ar plašu alus (26 dažādi izlejamie ali) un viskija izvēli, paredzēta futbola faniem, kas prot novērtēt sev apkārt esošo. Šajā vietā arī sportiskā intriga ļoti labi pazīstama lieta, jo tieši šeit mēdz norisināties Rīgas sporta entuziastu veidotā viktorīna, kurā piedalās daudzas komandas. Jūnijā gan, protams, galvenā uzmanība tiks pievērsta pavisam citām sacensībām.

Pasaules kauss sāksies 14. jūnijā, un mūsu Austrumu kaimiņvalstī tas norisināsies mēnesi, līdz beidzot tiks noskaidrota jaunā pasaules čempione. „Betsafe” totalizatora bukmeikeri, izliekot Pasaules kausa likmes un prognozes, gan atzinīgi vērtē iespēju, ka Vācija paliks pasaules čempionu tronī – tās iespējas uzvarēt novērtētas ar 18% ticamību, un labākas tās ir tikai Brazīlijas izlasei – 19%. Brazīlija pavisam noteikti vēlēsies turnīra gaitā satikties ar Vāciju, lai atmaksātu par par PK2014 izgāšanos pusfinālā, kad zaudēja ar 1:7, taču sava revanša meklējumos ir arī Spānijas, kas PK 2018 ir trešā lielākā favorīte ar piedēvēto uzvaras iespēju 14% apmērā, lai gan pagājušajā finālturnīrā netika ārā pat no grupas.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv