Ladarības pasākumā un sociālā foto projekta «Esmu Tavs Draugs» prezentācijā saziedoti teju tūkstotis eiro

  • Ladarības pasākumā un sociālā foto projekta «Esmu Tavs Draugs» prezentācijā saziedoti teju tūkstotis eiro

Publicēts: 17:41 15.03.2017 Pievieno notikumu
Aizvadītās nedēļas nogalē kluba «Just» terasē norisinājās pamestiem dzīvniekiem veltīts labdarības pasākums, kura ietvaros notika sociālā foto projekta «Esmu tavs draugs» prezentācija. Tajā piedalījās divpadsmit dažādās jomās sabiedrībā pazīstamas personas kopā ar saviem mīluļiem. Pasākuma laikā savāktie līdzekļi 712,73 eiro  tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmes vajadzībām. 
Ierodoties uz pasākumu, jau pie ieejas ikviens viesis par ziedojumu varēja iegādāties piparkūku sirds formā no Tortes fabrikas, lai palīdzētu dzīvniekiem, kuriem nav saimnieks un mājas. Viesi varēja iegādāties loterijas biļetes un vēlāk iegūt kādu no vērtīgajām balvām. Loterijā varēja iegūt dažādus ielūgumus, dāvanu kartes, šokolādes, brošas, auskarus un daudz ko citu. Tāpat vakara gaitā norisinājās dažādu lietu izsole, kur viesi vairāksolīšanā sacentās par apģērbu no brendiem “Disegno EK” un “Dress and code”, ziediem, zīmola «Solstones by Agnese Zeltiņa» kaklarotu, zīmola «Basque» t-krekliņu, «Made with love» zaķēnu, vairākām gleznām, matu rotu no brenda "Koroleva", kārbiņām ar Rīgas gaisu, un tās ir tikai dažas no lietām, kuras varēja iegūt. 
Vakara gaitā uz skatuves kāpa dziedātājas Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Laura Raila un dziedošā aktrise Vita Baļčunaite, visas dāmas veltīja dzīvnieciņiem dziesmas un pateicās par atbalstu pasākuma apmeklētājiem, toties pasākumu vadīja duets Alekss Silvērs un Liera Štein, Liera un Alekss ne tikai iejutās vakara vadītāju lomā, bet arī ir projekta idejas autori un pasākuma organizatori. Bet sociālo foto projektu īstenoja fotogrāfs Dmitrijs Makarovs, kurš izstrādājis īpašu koncepciju katram fotoprojekta dalībniekam. Fotogrāfa radošā domāšana, mākslinieciskā pieeja, kā arī individuālais rokraksts ļava pilnībā izpildīt fotoprojekta mērķi un likt cilvēkiem aizdomāties par pamesto dzīvnieku likteni. Pie tēlu izveides darbojās profesionālā skaistumkopšanas komanda – grimma māksliniece Jeļena Dubakova un frizūru meistare Marija Stukāne. Fotoprjekts tapa sadarbībā ar apģērba zīmolu «Basque» un tika īstenots fotostudijas Osy.lv telpās. 
Ikvienam projekta dalībniekam fotosesijās tika veidotas divas fotogrāfijas – viena, kura parāda dzīvi bez mājdzīvnieka, kura ir pēlēka un bezjēdzīga bet otra - kura parāda, īstās emocijas un mīlestību un kā dzīve maina krāsu ar mīluļa parādīšanos mājās. 
Projekta dalībnieki - TV raidījumu vadītāja un skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblante, lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča, uzņēmēja Svetlana Leva, modes blogeris Deniss Ševeļovs, dejotājs Rolands Šteinbergs, dziedātāja Rūta Dūduma, dziedātāja Laura Raila, dziedātāja Sabīne Berezina, pavārs Eduards Vandenbergs, kluba «Just» menedžere Raimonda, televīzijas personība Lelde Lietaviete, dziedātāja Liera Štein prezentēja savas fotogrāfijas, pastāstot par sajūtām, kādas tos pārņēma projekta laikā. 
Projekta mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību pamestiem, nevienam nevajadzīgiem dzīvniekiem, jo tiem ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts, ne tikai jaunu māju iegūšanā, bet arī tik vienkāršā lietā kā ēdiens. 
Foto projekta dalībniekus vakarā sagaidīja īpaši patīkams pārsteigums, «Esmu Tavs Draugs» fotogrāfs Dmitrijs Makarovs ikvienam modelim dāvāja vienu no projekta fotogrāfijām, par kuru izgatavošanu parūpējās Unicorn.lv, bet pasākuma organizatori dāvinaja projekta dalībniekiem garšīgas dāvanas no “Labas garšas tirgotāvas” un “Sētas”. Otra fotoprojekta bilde vēl mēnesi būs apskatāma restorāna «La Folie» telpās, kur atradīsies arī ziedojumu kastīte un ikviens, kurš vēlēsies, varēs atbalstīt Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekus. 
Neesi vienaldzīgs - esi draugs!
Projekta komanda: Liera Štein, Alekss Silvērs, Dmitrijs Makarovs, Jeļena Dubakova Marija Stukāne.
Projektu atbalsīja: JUST, Basque, Osy.lv, Sejas.lv, beGENTEELroom, Tortes fabrika, Labas garšas tirgotava, Sēta, cveti.lv, bloombox.lv, LaPhoto, Irina Perepelica, Disegno EK, Dress and Code, Vlada Koroleva, Jeļena Tonova, Jekaterina Starzinska, Eleonora Ruzvelt, Irina Kričalo Kabinetto Mosaic Studio, Soulstones by Agnene Zeltina, Made with love, DK Dance, Stein Studio, Anzelina Romanovica, Fit20, Hotel Daina, Salons Delor, Dental Art, Felicita, Marina Potjomkina, Regina M Art, Soffka, Lucky Chameleon, Ilona Sagova, Ziedu Sēta, Nella Gems, Aleksandra Pimenova, Svetlana Ohramenko, Ina Cimosko, Irina Beinarovica un Coctail.lv, Jadore de luxe, EFL Fashion Janin studio, Unikorn.lv, Ella Bacharova, Art Fabric, La Follie, LG, Radio Baltcom, Swh+, LR4, Focuss TV, Chaula TV.
  • Ladarības pasākumā un sociālā foto projekta «Esmu Tavs Draugs» prezentācijā saziedoti teju tūkstotis eiro

  • Ladarības pasākumā un sociālā foto projekta «Esmu Tavs Draugs» prezentācijā saziedoti teju tūkstotis eiro

  • Ladarības pasākumā un sociālā foto projekta «Esmu Tavs Draugs» prezentācijā saziedoti teju tūkstotis eiro

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv