Lattelecom veikala pārcelšanās svētki Jēkabpilī

  • Lattelecom veikala pārcelšanās svētki Jēkabpilī

Publicēts: 09:38 07.07.2016 Pievieno notikumu
Ar 2. jūliju Lattelecom veikals uzsāka darbu Jēkabpilī, t/c Aura telpās, Nākotnes ielā 2. Svinīgā veikala atklāšana notika plkst. 12.00.
Papildu atpazīstamu zīmolu televizoru, datortehnikas telefonu un planšetdatoru iegādei, veikala klienti varēs izmēģināt un pieteikt Lattelecom pakalpojumus mājai un biznesam, kā arī saņemt kompetentu speciālistu konsultācijas par sev interesējošiem jautājumiem.
“Nopirkt preces atvaļinājumam, mājai, jaunajam mācību gadam, darbam un citiem dzīves gadījumiem Lattelecom veikalos iespējams uz nomaksu, vai izmantojot dalīto maksājumu bez pirmās iemaksas. Turklāt nav jāsatraucas par procentiem, papildu līguma maksu, pārmaksu vai kādiem slēptiem maksājumiem.” atklāj Lattelecom komercdirektors Gusts Muzikants. Par šīm iespējām plašāk var uzzināt Lattelecom veikalos pie speciālistiem.
Jēkabpils veikals t/c Aura telpās pārceļas no t/c Sēlija un darbosies septiņas dienas nedēļā. Par godu jaunajai atrašanās vietai, apmeklētāji līdz 18. jūlijam aicināti piedalīties 50 EUR dāvanu kartes izsolē preču un pakalpojumu iegādei Lattelecom veikalā.
Lattelecom visā Latvijā kopumā ir septiņpadsmit veikali. Latgalē darbojas trīs – Daugavpilī, Rēzeknē un tagad arī Jēkabpilī.
 

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv