Lemberga hūtē ziemas sezona noslēgusies.

  • Lemberga hūtē ziemas sezona noslēgusies.

Publicēts: 17:03 01.03.2021 Pievieno notikumu

Pagājušajā nedēļā, 27.februārī, ar atraktīviem nobraucieniem noslēdzās ziemas sezona slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”. Šī sezona bija īpaša gan tādēļ, ka darbība notika, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, gan arī tādēļ, ka laika apstākļi bija piemēroti, lai Lemberga hūtē aizvadītu garāko slēpošanas un snovborda sezonu pēdējā desmitgadē. Kalns apmeklētājiem tika atvērts 13.janvārī un ziemas sezona ilga 46 dienas bez pārtraukumiem.

Kalna pacēlāju pakalpojumi slēpošanai un snovbordam izmantoti turpat 9000 reizes, bet distanču slēpošanas trase izmantota vairāk kā 500 reižu. Šajā sezonā Lemberga hūtē darbojās iesācēju un lietpratēju trases, bezmaksas ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase.
Slēpošanas kalns “Lemberga hūte” pirmo reizi tika atvērts 2005.gada decembrī un šī bija kalna piecpadsmitā sezona. Pirmajā sezonā kalna augstums bija vien 22m, bet šobrīd kalna virsotne sniedzas jau 58m virs jūras līmeņa un nobrauciena garums sasniedz 240m.
Lai ar jautrību sirdī atvadītos no ziemas, aktīvās atpūtas cienītāji bija aicināti sezonas izskaņā veikt atraktīvus nobraucienus pa kalna nogāzi, izveidot video un iesūtīt to balsošanai. Iesūtītie video tiks apkopoti un par tiem būs iespēja nobalsot Olimpiskā centra “Ventspils” facebook kontā.  Radošākie un atraktīvākie dalībnieki tiks apbalvoti četrās nominācijās: “Krāšņākais noformējums”, “Atraktīvākais izpildījums”, “Oriģinālākais braucamrīks”, “Gatavs pludmales sezonai”,
Piedzīvojumu parka teritorija šobrīd apmeklētājiem nav pieejama, kalnā tiek novākts ziemas aprīkojums un notiks gatavošanās vasaras sezonai, kas Piedzīvojumu parkā ierasti sākas maijā. Novēlam aktīvās atpūtas cienītājiem saulainu un veselīgu pavasari. Uz tikšanos slēpošnas un snovborda trasēs nākamajā sezonā!

Autors:
OC "Ventspils"

Kategorijas: Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv