Līdz 20. decembrim turpinās pieteikšanās medaļas “Esmu dzimis Siguldas novadā” saņemšanai

  • Līdz 20. decembrim turpinās pieteikšanās medaļas “Esmu dzimis Siguldas novadā” saņemšanai

Publicēts: 23:27 04.12.2020 Pievieno notikumu
Līdz 20. decembrim turpinās pieteikšanās medaļas “Esmu dzimis Siguldas novadā” saņemšanai
Augustā Siguldas Jaunās pils dārzā Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā “Esmu dzimis Siguldas novadā” sveica 2020. gada pirmajā pusgadā dzimušos novadniekus un viņu ģimenes. Tās ģimenes, kuras pasākumu nevarēja apmeklēt, līdz 20. decembrim aicinātas aizpildīt elektronisku iesniegumu portālā e.sigulda.lv un saņemt medaļas pašvaldības Pakalpojumu centrā līdz 30. decembrim. Pakalpojuma centrs šobrīd atvērts darbdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Ja epidemioloģiskā situācija ļaus, nākamais jaundzimušo godināšanas pasākums plānots 2021. gada pirmajā pusē, kad tiks sveikti 2020. gada otrajā pusgadā dzimušie novadnieki. Reģistrēšanās pasākumam e.sigulda.lv plānota no 2021. gada 4. līdz 31. janvārim.

Pasākums, kurā katrs Siguldas novadā deklarētais jaundzimušais novadnieks no pašvaldības domes priekšsēdētāja saņem īpaši veidotu medaļu ar iegravētu novada ģerboni, mazuļa dzimšanas gadu un Siguldas Jaunās pils kontūru, norisinās kopš 2012. gada. Plašāk par pasākuma organizēšanu un pieteikšanos gan pasākumam, gan monētu saņemšanai iespējams uzzināt nolikumā “Par Siguldas novada jaundzimušo pasākuma “Esmu dzimis Siguldas novadā” organizēšanu”.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


 www.sigulda.lv
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv