LIELAJĀ LAUKUMĀ IERODAS GALVENĀ EGLĪTE

  • LIELAJĀ LAUKUMĀ IERODAS GALVENĀ EGLĪTE

Publicēts: 21:15 25.11.2020 Pievieno notikumu

Lai parūpētos par svētku noskaņas radīšanu Ventspils iedzīvotājiem un viesiem, Ventspils pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” jau oktobrī uzsāka Ziemassvētku dekorāciju un eglīšu uzstādīšanu Ventspils pilsētas ielās, skvēros un parkos.

Darbs pie Ziemassvētku rotājumu uzstādīšanas tiek sākts ar lampiņu virteņu uzstādīšanu kokos, kas ir salīdzinoši laikietilpīgākais darbs. Pilsētas kokos tiek izkārtotas ap 3200 spuldzīšu virteņu, kuru kopgarums sastāda teju 38,5 km. Koku dekorēšanai izmantotas spuldzīšu virtenes gan baltā, gan sarkanā krāsā. Arī šogad Lielajā prospektā atradisies Austrumu zodiaka zīmes. Jaunas dekorācijas tiks uzstādītas Lielajā laukumā – 3 dažādi izgaismoti vides objekti mūzikas instrumentu formā. Savukārt Kuldīgas ielas posmā no Lauku ielas līdz Raiņa ielai jaunas dekorācijas būs gan apgaismojuma stabos, gan virs ielas. Ziemassvētku dekorācijas rotās arī pilsētas apgaismojuma stabus dažādās vietās pilsētā, kā arī Pārventā.

Galveno svētku noskaņu palīdzēs radīt svētku egles, kas tiks dekorētas un rotātas ar spuldzīšu virtenēm un dažādām dekoratīvām figūrām. Svētku egles mūs priecēs – Lielā laukumā, Rātslaukumā, Bērnu pilsētiņā un Tirgus laukumā no meža atvestas egles, bet Bērnu parkā “Fantāzija” un pie Ventspils domes tiks dekorētas tur augošas egles. Pārventas centrā šajā gadā tiek uzstādīta karkasa egle, kas veidota no daudzām mazām eglītēm.

Foto :  Ventspils hronikas arhīvs

  • LIELAJĀ LAUKUMĀ IERODAS GALVENĀ EGLĪTE

  • LIELAJĀ LAUKUMĀ IERODAS GALVENĀ EGLĪTE

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv