Liepājnieki aicināti kļūt par brīvprātīgajiem un atbalstīt jauniešus

  • Liepājnieki aicināti kļūt par brīvprātīgajiem un atbalstīt jauniešus

Publicēts: 12:02 28.05.2021 Pievieno notikumu

Liepājnieki aicināti iesaistīties brīvprātīgo palīdzības kustībā #vieglipalīdzēt un ar āra aktivitātēm palīdzēt jauniešiem ar garīgās attīstības traucējumiem kvalitatīvi pavadīt laiku.

Liepājas pilsētas pašvaldība un Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem kopā ar brīvprātīgās palīdzības kustību #vieglipalīdzēt aicina ikvienu pilsētas iedzīvotāju kļūt par brīvprātīgo un atklāt, ka palīdzēt ir viegli. Apzinot situāciju pilsētā, valstī noteikto ierobežojumu laikā, ir secināts, ka jauniešiem ar attīstības traucējumiem šobrīd īpaši nepieciešams draudzīgs kontakts un nodarbes ārā.

Liepājas pilsētas Sabiedrības pārvaldes speciāliste B.Dreiže: “Liepājā brīvprātīgo kustībai ir labas tradīcijas. Tajā iesaistās ne tikai jaunieši, bet dažāda vecuma cilvēki – ģimenes, darba kolektīvi un draugi. Tie ir cilvēki, kuri sapratuši, ka dodot mēs saņemam atpakaļ divtik. Tas ir stāsts par atbalstu līdzcilvēkiem, daloties ar savu laiku, uzklausot tos, dāvājot viņiem labus vārdus un sirds siltumu. Dienas centra klienti ir ļoti atvērti, bet pandēmijas laiks viņus ir ļoti ierobežojis. Mēs kopā varam viņiem palīdzēt!”

Kopā veicamās aktivitātes un arī jaunas, aktuālas vajadzības tiks ievadītas aplikācijā “Zelos”, kurā brīvprātīgais tās redzēs un varēs izvēlēties sev vēlamo uzdevumu, dienu un laiku. Pēc aktivitātes īstenošanas brīvprātīgais pats aplikācijā atzīmēs, ka uzdevums ir paveikts.

Lai pieteiktos, Liepājas iedzīvotāji aicināti doties uz tīmekļvietnes www.vieglipalidzet.lv sadaļu “Es vēlos kļūt par brīvprātīgo”. Kad brīvprātīgais mājaslapā aizpildīs veidlapu, viņam uz e-pastu tiks atsūtītas instrukcijas par to, kā lejupielādēt aplikāciju “Zelos” un reģistrēties tajā. Tālāk aplikācijā, iestājoties grupā “2021. gada kopienu projekts: Liepājas apkārtne”, sadaļā “Tasks” jeb “Uzdevumi” būs pieejami uzdevumi jeb aktivitātes, kuras var šobrīd īstenot.

Piesakies šeit: https://paliec-majas.lv/priecajamies-ka-esi-piekritis-klut-par-brivpratigo/

Brīvprātīgo palīdzības kustība #vieglipalīdzēt un Liepājas pilsētas pašvaldība veicina brīvprātīgas palīdzības sniegšanu kopienās Latvijas novados.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Projekts “#vieglipalīdzēt – ilgtspējīgi vietējo kopienu risinājumi Covid-19 krīzes negatīvo seku mazināšanai” Nr. 2021.LV/NVO_COVID/23.

 

Informāciju sagatavoja

A.Brūvere

Autors:

liepaja.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv