Liepājnieku “Gizzo Grill” iegūst otro vietu starptautiskā izstādē ASV

  • Liepājnieku “Gizzo Grill” iegūst otro vietu starptautiskā izstādē ASV

Publicēts: 15:20 20.03.2019 Pievieno notikumu

No 14. līdz 16.martam Dalasā, Teksasas štatā, norisinājās starptautiska izstāde “HPBExpo”, kurā ar savu produktu - pārnēsājamu grilu  piedalījās arī liepājnieku uzņēmums “Gizzo Grill”. Pēc apmeklētāju balsojuma Latvijā ražotais produkts ieguva 2. vietu kategorijā “Labākais jaunais produkts”, informē SIA “Gizzo” dibinātājs Dāvis Paipa.

Izstāde notika jau 40 reizi un katru gadu to apmeklē tūkstošiem bārbekjū, grila un aktīvās atpūtas ierīču izplatītāji, pārvadātāji, veikalu tīklu pārstāvji, uzņēmēji un projektu vadītāji no visas pasaules. Pēc apmeklētāju balsojuma “Gizzo” grils ieguva 2. vietu kategorijā “Labākais jaunais produkts”, piekāpjoties “EcoGrill” no Dānijas – vienreizlietojamam grilam, kas pēc lietošanas sadalās dabā.

“Gizzo Grill” stendi atradās gan jauno produktu daļā, gan galvenajā zālē. Daudzus no izstādes apmeklētājiem uzrunāja fakts, ka grils ir ražots Latvijā, nevis Ķīnā, kas bieži vien liecina par augstāku produkta kvalitāti. Kaut arī izveidotais stends bija vienkāršāks nekā pārējiem dalībniekiem, izcēlās pats produkts, jo bija vienīgais šāda tipa un komplektācijas grils.

Uzņēmuma pārstāvis Mārtiņš Bergholcs par dalību izstādē: “Izstādē ieguvām milzīgu pieredzi un jaunus draugus, kontaktus un sadarbības iespējas nākotnē. Pat tie, kuriem grili nav viņu lauciņš teica, ka mūsu ideja ir lieliska. Labie vārdi iedeva motivācijas devu un pastiprināja ticību produktam. Kā saka, savs bērns tev vienmēr liekas vislabākais, taču, ja kāds cits to pasaka, tad tiešām rodas pārliecība, ka tā arī ir”. Runājot par nākotnes sadarbības iespējām, saliekamais grils ieinteresēja uzņēmumus no Japānas, Austrālijas, Amerikas, Meksikas un pat Saūda Arābijas.

Kopumā apmeklētāju atsauksmes bija pozitīvas. Izstādes laikā komandai nācās grilu izjaukt un sastellēt atpakaļ līdz pat 500 reizēm. Cilvēki neticēja, ka tas tiešām ir saliekams, viegli pārnēsājams un neaizņem daudz vietas. Pēc atgriešanās atpakaļ Latvijā ir sākts darbs pie jauniegūto kontaktu apzināšanas un piedāvājumu sagatavošanas. Tiek plānots arī piedalīties citās izstādēs ārvalstīs, kā arī tepat, Latvijā.

SIA “Gizzo” ražo pirmo portatīvo grilu pasaulē, kas ietilpst datorsomas izmēra somā. Tas paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas doties atpūsties pie dabas kompakti. Saliekamais grils ir parocīgs un tam komplektā nāk visi nepieciešamie piederumi grillēšanai. Produkts neizņem daudz vietas, tādēļ būs piemērots turēšanai dzīvoklī, pārvietošanai ar mototransportu un ūdens transportu.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv