Limbažos norisinājās CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums”

Publicēts: 12:59 25.05.2015 Pievieno notikumu

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas komanda „Spicie 1” uzvar CSDD jauno velosipēdistu sacensībās Limbažos


21.maijā, Limbažos norisinājās CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums” pirmās kārtas sacensību posms. Tajās augstāko punktu skaitu un uzvaru sīvā konkurencē izcīnīja Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas komanda „Spicie 1”. Tās sastāvā bija Krista Elza Čuličoka, Betija Ķezbere, Laura Melisa Kraujiņa, Elvis Gūtmanis, Valts Maurītis, Ralfs Zaks un skolotāja Ilva Zvirgzdiņa.

CSDD jauno velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” pirmās kārtas divdesmit sestajā posmā Limbažos piedalījās vienpadsmit komandas no Limbažu pilsētas, Limbažu un Salacgrīvas novada. Skolēni sacensībās apliecināja savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, pirmās palīdzības sniegšanu, velosipēda tehnisko uzbūvi, kā arī viņiem bija jāveic braucieni divās trasēs.

Kopvērtējumā 655 punktus ieguva un pirmajā vietā ierindojās Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas komanda „Spicie 1”. Šī komanda kā 26. iekļūst otrajā kārtā, kura norisināsies no 5.-6.jūnijam. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim. Individuālajās sacensībās spēcīgākais izrādījās Jānis Kaurātis.


Kopējie rezultāti:

1.vieta komandai „Spicie 1” no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas; 655 punkti;

2.vieta komandai „Pāle 1” no Pāles pamatskolas; 608 punkti;

3.vieta komandai „Lādezers” no Lādezera pamatskolas; 525 punkti;

4. vieta komandai „Spicie 4” no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas; 522 punkti;

5.vieta komandai „Spicie 2” no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas; 498 punkti;

6.vieta komandai „Pāle 2” no Pāles pamatskolas; 487 punkti;

7.vieta komandai „Spicie 3” no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas; 456 punkti;

8.vieta komandai „Ceļa vilki” no Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas; 446 punkti;

9.vieta komandai „Velobērni” no Limbažu 3.vidusskolas; 435 punkti;

10.vieta komandai „Ritenīši” no Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas; 409 punkti;

11.vieta komandai „Velomuižnieki” no Vidridžu pamatskolas; 377 punkti.


Sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD visā Latvijā rīko jau 22.gadu, lai ieinteresētu jaunos satiksmes dalībniekus par satiksmes drošību un lai veicinātu drošību uz ceļiem. Sacensības, kā ierasts, notiek trijās kārtās, pirmās no tām dažādos Latvijas reģionos no 10.aprīļa līdz pat 27.maijam. Pieteikšanās nākamajām pirmās kārtas sacensībām un norises grafiks atrodams CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.


Tuvākie mači paredzēti:

  • pirmdien, 25.maijā, plkst. 11:00, Rēzeknes 5.vidusskolā, piedalīties aicinātas skolas no Rēzeknes pilsētas, Viļānu un Rēzeknes novada;

  • otrdien, 26.maijā, plkst. 11:00, Ludzas atpūtas parkā, piedalīties aicinātas skolu komandas no Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novada;

  • trešdien, 27.maijā, plkst. 11:00, Gulbenes pilsētas stadionā, piedalīties aicinātas skolu komandas no Gulbenes pilsētas un novada.


„Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015” otrā kārta – Latvijas fināls paredzēts no 5.-6.jūnijam un tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona pirmās kārtas sacensībās. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim, kurās piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda.

Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2003.-2005.gadā, jāizveido komanda, kurā ir seši cilvēki – trīs meitenes un trīs puiši, jāizdomā komandas nosaukums un mājaslapā http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un uz sacensībām ir jābūt līdzi parakstītam skolas apstiprinājumam par konkrētās komandas un skolēnu dalību Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

Sīkāka informācija par pasākumu CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.

Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD, sacensību satura izstrādē CSDD sadarbojas ar Valsts izglītības satura centru, kas vairāku gadu garumā ir CSDD izglītības projektu partneris. Sacensības realizē biedrība „Par stipru Latviju”, tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, bet atbalsta – Latvijas Automoto biedrība un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).


Informāciju sagatavoja:

Elīna Gārbena

E-pasts: elina@stipriem.lv

Mob. tel. +371 26135134

Sīkāka informācija par pasākumu, rakstot uz e-pastu velo@parstipru.lv


Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv