Miega līdzekļi – pārdotākā Latvijas prece eBay platformā

  • Miega līdzekļi – pārdotākā Latvijas prece eBay platformā

Publicēts: 15:20 09.06.2020 Pievieno notikumu

Turpinot atbalstīt uzņēmumus Covid-19 krīzes periodā, globālā e-komercijas platforma eBay uzsākusi programmu Always Open (Vienmēr atvērts), lai palīdzētu visas pasaules, un tostarp arī Latvijas, uzņēmējiem turpināt darbu šī brīža neparedzamajos eknomiskajos apstākļos. eBay mazajiem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā aizvien jaunas mazumtirdzniecības eksporta iespējas, vienlaikus bez maksas nodrošinot lielāko daļu platformas pakalpojumu.

Lai pielāgotos pašreizējiem tirgus apstākļiem, eBay ir izstrādājis jaunu programmu, kas paredzēta mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kuru piedāvātajā klāstā ir vairāk nekā 100 dažādu preču. Uzņēmumi, kas atbilst dalībai šajā programmā, var saņemt trīs mēnešu bezmaksas Premium vai Megastore līmeņa eBay Store abonementu, piekļuvi eksporta apmācības programmai, 50 000 bezmaksas iespēju norādīt iegādei pieejamās preces līdz pat jūlijam, kā arī iespēju saņemt atbalstu no personīgās izaugsmes konsultanta.

Ilja Kretovs, eBay globālo jauno tirgu ģenerāldirektors: “Pandēmijas izraisītā krīze liek uzņēmējiem meklēt alternatīvus veidus uzņēmējdarbības attīstībai, un mūsu dati liecina, ka eksports ir viena no šādām iespējām. Šajā gadā jau organizējām semināru vairākiem simtiem Baltijas valstu pārdevēju, gūstot iespēju iepazīties ar viņu pieredzi un ikdienas darbu. Tas mūs iedvesmoja uzsākt Always Open programmu arī Latvijā, jo šis strauji augošais tirgus eBay šobrīd ir īpaši svarīgs — tajā ir ļoti labs eksporta potenciāls un unikāli produkti, ko piedāvāt pārējai pasaulei. Latvijā ir aptuveni 8000 aktīvu pārdevēju, un daudzi no tiem jau vairāk nekā 10 gadus ir būvējuši savu biznesu kopā ar eBay. Mēs vēlamies palīdzēt vēl lielākam skaitam mazo un vidējo uzņēmumu pārvarēt krīzi un turpināt darbu arī karantīnas laikā, dodot viņiem iespēju nebaidīties ne no kādiem šķēršļiem ne tagad, ne arī nākotnē.”

Noteiktās eBay platformas kategorijās Latvijas pārdevēji pandēmijas periodā ir saskārušies ar ievērojamu tirdzniecības apjoma pieaugumu. Tā kā pašlaik daudzi pircēji piedzīvo lielu stresu, vispārdotākais preču veids, ko Latvijas pārdevēji piedāvā klientiem visā pasaulē, ir miega līdzekļi, kur novērojams pat 1128% pieaugums. Arī videospēles ir populārs stresa mazināšanas palīgrīks, ko cilvēki aktīvi izmanto – šajā kategorijā ir novērojams pieaugums par 80%. Savukārt citi pircēji vēlas uzlabot savas mājas un dārzus, attiecīgi nodrošinot 17 % un 78 % pieaugumu Interjera priekšmetu un mēbeļu un Augu un stādu kategorijā. Visaktīvākie Latvijas preču patērētāji dzīvo ASV, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Kanādā un Francijā – laikā no 2020. gada marta līdz maijam viņi iegādājušies vairāk nekā 200 000 dažādu preču.

Uzzināt vairāk par eBay atbalsta programmas dalības nosacījumiem iespējams Always Open mājas lapā. Jaunākā informācija par eksportu un esošo pārdevēju atbalstu ir pieejama vietnē eBay eksporta centrs.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv