Nekustamo īpašumu aģentam uzdāvina ceļojumu

  • Nekustamo īpašumu aģentam uzdāvina ceļojumu

Publicēts: 11:29 25.01.2018 Pievieno notikumu
Nekustamo īpašumu aģentam uzdāvināja ceļojumu uz jebkuru pasaules vietu par veiksmīgu dzīvokļu pārdošanu Park Residence projektā, Jūrmalā
2017. gada decembra beigās Jūrmalas dzīvokļu projekta Park Residence pārstāve, Santa Garšniece, svinīgi pasniedza nekustamo īpašumu aģentūras VIP Real darbiniecei, Anastasijai Jagodkinai sertifikātu – prēmiju 3000 EUR apmērā, ko var izmantot ceļojumam uz jebkuru pasaules vietu. Prēmija piešķirta, jo Anastasija atzīta par projekta Park Residence labāko pārdevēju pagājušajā gadā.
«Park Residence projekta efektivitāti ir viegli pierādīt, - stāsta Lara Batova, aģentūras “VIP Real” līdzīpašniece, “Tas ir viens no pieprasītākajiem dzīvokļu kompleksiem gan mūsu pašu klientu vidū, gan kopumā starp pagājušā gada pircējiem Jūrmalā. Esam gandarīti, ka VIP Real aģentūras darbinieka darbs atzīmēts tik īpašā veidā”.
“No sirds apsveicam Anastasiju,” piebilst Aleksandrs Cikunovs, aģentūras VIP Real īpašnieks, “Viņa ir jauns, bet talantīgs speciālists, un paspējusi pieteikt sevi no vislabākās puses attiecībā uz pagājušā gada pārdošanas rezultātiem.”
VIP Real atzīmē, ka Park Residence ir moderns dzīvokļu projekts, kam 2017. gadā Jūrmalas nekustamo īpašumu pircēji izrādīja pastiprinātu interesi. Projekts atrodas Dzintaros, netālu no jūras un parka, kas padara to īpaši pievilcīgu pircēju vidū.
Ceļojuma sertifikāta pasniegšanas ceremonijas ietvaros, aģentūras VIP Real vadība apsveica Anastasiju Jagodkinu un izteica pateicību Park Residence.
“Mēs ceram, ka 2018. gada pārdošanas rezultāti pārsniegs 2017. gada rezultātus, un visi atkal būs apmierināti”, noslēdza interviju Lara Batova.

Informāciju sagatavoja aģentūra “Advanced Learning & Communications” www.alc.lv 


  • Nekustamo īpašumu aģentam uzdāvina ceļojumu

  • Nekustamo īpašumu aģentam uzdāvina ceļojumu

  • Nekustamo īpašumu aģentam uzdāvina ceļojumu

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv