Neredzamā pasaule

  • Neredzamā pasaule

Publicēts: 16:21 26.02.2024 Pievieno notikumu
Ekskursija tumsā ir vienreizēja iespēja apmeklēt ikdienišķas telpas, taču darīt to pilnīgā tumsā – proti, sajust pasauli citādāk nekā līdz šim.Rīgā, Ķengaraga ielā 1a radīta neparasta vieta, kura mudina uz pasauli palūkoties pavisam citādāk.

Šajā vietā var izstaigāt 5 telpas – dzīvojamo istabu, mākslas muzeju (protams, ne tā, kā muzejos, kur eksponātus drīkst vienīgi aplūkot bez atļaujas tiem pieskarties. Šeit ar tausti vajadzēs noskaidrot, kāda izskatās statuja vai glezna), tirgus, kurā visvairāk var paļauties uz ožu, iela ar visiem pagriezieniem, pārejām, ielu apmalēm un mums ierastajam skaņām, kas tumsā skan pilnīgi citādāk... Kā arī kafejnīca, kur piedāvā ēdienus un dzērienus, un arī tos nogaršot drīkstēs vienīgi tumsā.

No vienas puses – aizraujoša un izklaidējoša pieredze. No otras – iespēja uzzināt, kā jūtas un rīkojas tie, kuriem tumsā nākas dzīvot nepārtraukti. Šādi var uzzināt gan to, ka viņi bieži var justies neveikli, apmaldījušies vai apmulsuši, gan arī to, ka neredzīgie nav pilnībā bezpalīdzīgi. Viņi izjūt pasauli citādāk, un apmeklētajiem būs iespēja gūt nojausmu par to.

Šī nav tikai ekskursija vien. Neredzama pasaule piedāvā ekskursijas skolām, lai informētu bērnus par neredzīgo dzīvi, kolektīviem, kuri vēlas interesantu saliedēšanās pasākumu. Šo apmeklējumu pāri var pārvērst par randiņu – šādi viņi varēs gūt citādus iespaidus par otru, turklāt ļoti svarīga būs izpalīdzība un paļaušanās vienam uz otru.

Neparasta, pat unikāla pieredze būs biznesa pasākumiem. Bez redzamības, kas novērstu uzmanību, cilvēki klausīsies uzmanīgāk, un, iespējams, šādi varēs jaunā veidā atklāt dalībnieku potenciālu.

Par gidiem strādā neredzīgi cilvēki.

Apmeklējuma laiks iepriekš obligāti jāpiesaka. Ekskursijas iespējamas gan individuāli, gan grupās. Maksimālais grupas lielums – 8 dalībnieki. Vienlaicīgi iespējams apkalpot līdz pat 4 grupām. Viena ekskursija ilgst aptuveni pusotru stundu.

Kategorijas: Cits; Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv