Noderigi padomi, ka labāk sagatavoties “DNB Stipro skrējienam”

  • Noderigi padomi, ka labāk sagatavoties “DNB Stipro skrējienam”

Publicēts: 10:57 08.04.2016 Pievieno notikumu
Līdz ar pavasara atnākšanu un siltāka laika iestāšanos ielās redzams arvien vairāk skrējēju un aktīva dzīvesveida piekritēju, kuri lēnām sāk gatavoties saviem šīs vasaras sportiskajiem piedzīvojumiem. Viens no tādiem nenoliedzami būs arī tautas sporta pasākums “DNB Stipro skrējiens”, kas 7.maijā norisināsies Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs” un pulcēs vairākus tūkstošus drosminieku.

Piedāvājam dažus noderīgus fitnesa treneru padomus, kā labāk sagatavoties šim skrējienam.

1. Sporto regulāri. Pirmkārt, sāc trenēties un sportot vismaz vienu reizi nedēļā. Ja nekopā ar “DNB Stipro skrējiena” dalībniekiem Zaķusalā, tad vismaz savā piemājas parkā vai darba vietā pusdienu pārtraukumos;
2. Vingrinājumi visam ķermenim. Ja esi izvēlējies trenēties mājas apstākļos, liec darboties savām rokām, vēdera presei un mugurai;
3. Pareizs uzturs. Uzturam jābūt sabalansētam, dienas laikā uzņemot tik daudz kaloriju, cik patērēsi. Tāpat ikdienā neiztikt bez ogļhidrātiem (samērīgos daudzumos) un olbaltumvielām, lai ķermenis spētu atjaunoties pēc lielākas slodzes. Papildus uzturā noteikti vajadzētu lietot zivju vai krila eļļu, kā arī B grupas un C vitamīnus;
4. Piemērots apģērbs. Apmeklējot “DNB Stipro skrējiena” treniņus, pilnīgi pietiek ar ierasto treniņtērpu – vēja necaurlaidīgas, elpojošas sporta bikses, krekls un virsjaka. Piemērotāki būtu skriešanas apavi ar mīkstāku, amortizējošāku zoli. Ja laikapstākļi ir nelabvēlīgi, lieti noderēs termo krekls un bikses.

Ne visi cilvēki ir piedzimuši atlēti ar augstām darba spējām un izturību, tādēļ “DNB Stipro skrējienā” liels spēks un nozīme ir draugu, kolēģu, pārējo skrējēju un līdzjutēju atbalstam. Visi šī pasākuma dalībnieki ir kā viena liela ģimene, kas roku rokā virzās uz priekšu, lai, pārkāpjot finiša līniju, gūtu neizsakāmi lielu prieku par paveikto, lepotos ar sevi un apzinātos, ka ikviens “DNB Stipro skrējiena” dalībnieks ir savas valsts patriots, jo veica šo aizraujošo skrējienu par Latviju.

Tā kā “DNB Stipro skrējiens” ir pasākums, kurā piedalās cilvēki ar atšķirīgu fiziskās sagatavotības līmeni, katrs pats, reģistrējoties skrējienam, var izvēlēties sev atbilstošāko starta grupu, proti, elites vai masu.
Sīkāka informācija par sagatavošanās treniņiem Zaķusalā, pasākumu un reģistrēšanos mājaslapā pieejama www.dnbstiproskrejiens.lv.

Kategorijas: Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv