Padomi, kā iegādāties LED bar savai automašīnai

  • Padomi, kā iegādāties LED bar savai automašīnai

Publicēts: 12:56 21.03.2022 Pievieno notikumu

Pašlaik LED bar un lentes ir populāras. Tās ražo daudzi zīmoli. Jūs varat atrast dažādus to veidus. Tām visām ir savas priekšrocības un trūkumi. Tie, kas pirmo reizi iegādājas I fortu, var nezināt, kuru izvēlēties. Var būt mulsinoši zināt, kādas funkcijas ir katrai no tām un kura lieliski atbilst jūsu prasībām. Ir dažas lietas, kuras varat ņemt vērā, lai netērētu naudu un neiegādātos izvēlēto LED gaismas automašīnu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.


LED LENTU PRIEKŠROCĪBAS

Jāapzinās, ka ne katrā gaismas lentā tiek izmantotas LED spuldzes. Dažos modeļos tiek izmantotas halogēna un augstas intensitātes izlādes vai HID tipa spuldzes. Daži no iemesliem, kāpēc LED ir labāks pirkums. Tām ir šādas priekšrocības:

Energoefektivitāte – LED spuldzes tiek uzskatītas par efektīvām. Tās patērē daudz mazāk enerģijas nekā HID un halogēna modeļi.

Pareizais izmērs – šīs spuldzes parasti ir mazas, neskatoties uz to, ka tās nodrošina labu jaudu. Tāpēc izvēlētais daudzums aizņems tikai ierobežotu platību un neradīs auto lieko svaru.

Labs kalpošanas laiks – tiek uzskatīts, ka tām ir labs kalpošanas laiks un tās var kalpot ilgāk par transportlīdzekli. Jums nebūs jābrauc un jāpērk citas.

Iztrurīgas – saka, ka LED diožu paneļus nevar sabojāt vibrācija un citi triecieni. Tāpēc tie ir labāk piemēroti braukšanai pa nelīdzeniem ceļiem. Pārdošanā jāmeklē augstas kvalitātes gaismas joslas.

Pievilcīgas – LED BAR var būt dažādās krāsās, formās, izmēros, stilā. Tāpēc jūs varat iegādāties ideālu, kas vislabāk derēs jūsu transportlīdzeklim.

LED gaismas sloksnes ir dārgākas nekā halogēna un HID to priekšrocību dēļ, taču jūs iegūstat labāku un izturīgāku priekšmetu.


FUNKCIJAS, KAS JĀŅEM VĒRĀ

Nepieciešams iegādāties no uzticama ražotāja. Šim izstrādājumam ir daudz funkciju, kā arī iespēju. Jums ir jāatrod tāds, kas pilnībā atbilst jūsu prasībām.

Šeit ir dažas funkcijas, kas jāņem vērā:

gaismas plūsmas modelis – ražotājs var izmantot dažādas labas LED tehnoloģijas, atstarotāju un lēcu kombinācijas. Tas tiek darīts, lai uzstādīšanas laikā iegūtu pārsteidzošus rezultātus. Rezultātā būs dažādi staru modeļi, kas dažādās produktu līnijās atšķiras. Prožektori parasti nodrošina šauru gaismu. Prožektoriem ir plats stars, kas nesasniedz līdz punktam. Kombinētā gaisma ir punktu un plūdmaiņu tehnoloģiju sajaukums. Prožektori ir labāk piemēroti darba apgaismojumam.

Gaismas krāsa — daži izmanto dažādu krāsu gaismas diodes un krāsainas lēcas, lai radītu apgaismojuma efektu. Jūs varat iegūt baltu vai caurspīdīgu, dzintaru vai pat vairāku krāsu kombināciju.

Izmērs — jums vajadzētu atrast savam transportlīdzeklim pareizo izmēru.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv