PAR VALSTS APMAKSĀTĀM PSIHOLOGA KONSULTĀCIJĀM

  • PAR VALSTS APMAKSĀTĀM PSIHOLOGA KONSULTĀCIJĀM

Publicēts: 12:12 20.04.2022 Pievieno notikumu
No 2021.gada 10.maija iedzīvotājiem būs pieejama valsts apmaksāta psiholoģiskā un psihoterapeitiskā palīdzība, lai mazinātu Covid-19 pandēmijas radītās sekas garīgajai veselībai.
Psiholoģiskā atbalsta konsultācijas ir pieejamas pacientiem ar depresiju un noteiktām diagnozēm, lai risinātu ar stresu saistītus traucējumus, neirotiskā spektra traucējumus, ēšanas traucējumus.

Pieteikšanās konsultācijai

Nosūtījumu konsultācijas saņemšanai var izsniegt ģimenes ārsts vai psihiatrs (bērniem – bērnu psihiatrs), izvērtējot pacienta sūdzības. Sagatavojot nosūtījumu, ārsts noteiks nepieciešamo terapijas ilgumu līdz 10 valsts apmaksātām vizītēm. Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radītos riskus, šīs konsultācijas speciālisti var nodrošināt klātienē un arī attālināti, izmantojot kādu no interneta platformām. 
Speciālisti
Valsts apmaksātas psiholoģiskās palīdzības konsultācijas sniedz klīniskie un veselības psihologi, klīniskie un veselības psihologi ar tālākizglītību psihoterapijā un ārsti-psihoterapeiti, kuriem noslēgts līgums ar Nacionālās veselības dienestu.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv