Pašmāju zīmols Ingrida Bridal prezentē jauno kāzu kleitu kolekciju

  • Pašmāju zīmols Ingrida Bridal prezentē jauno kāzu kleitu kolekciju

Publicēts: 13:47 20.04.2021 Pievieno notikumu

Pavasara sezonai sākoties, viens no tradīcijām bagātākajiem pašmāju kāzu modes zīmoliem Ingrida Bridal nācis klajā ar jauno kāzu kleitu kolekciju Modernday Fairytale, ko raksturo izsmalcināta elegance mūsdienīgā izpildījumā. 2021. gada kāzu sezonai veltītā kolekcija veidota no 19 romantiska valdzinājuma piesātinātiem kāzu kleitu modeļiem, kuru pamatā ir izmeklēti audumi, krāšņi piegriezumi un oriģināli, ar rokām darināti dekoratīvie elementi, kas katram tērpam piešķir neatvairāmu akcentu.

 

Sapņainā kolekcija radīta, iedvesmojoties no vispasaules kāzu modes tendencēm, ko caurvij grezni mežģīņu izšuvumi, efektīgas 3D ziedu aplikācijas, apjomīgi volāni, puscaurspīdīgi auduma elementi, padziļinātas V-veida dekoltē līnijas, svinīgas pagarinātās šlepes, bagātīgi kristālu un pērlīšu rotājumi, smalkas jostiņas, kā arī šobrīd sevišķi iecienītie muguras daļas izgriezumi. Turpretī krāsu gammā izmantoti dzidri balti un maigi pūderkrāsas toņi, kas ļauj tērpu pielāgot katras līgavas vēlmēm. Apburošo dizainu daudzveidību īpaši izceļ to izsmalcinātie piegriezumi no gracioziem balles siluetiem ar izteikti kuplu svārku daļu līdz vienmēr aktuāliem princeses stila tērpiem un arī jutekliskiem trompetes tipa modeļiem, kas kombinācijā ar īsām vai pagarinātām piedurknēm gaumīgi akcentē auguma līnijas.

 

Kā galvenie materiāli jaunās kolekcijas kleitās dominē augstvērtīgs tills, šifons, organza, satīns un zīds dažādās to kombinācijās. No labākajiem Turcijas, Japānas un Lielbritānijas saloniem nākušos audumus raksturo teicama kvalitāte, ko vēl vairāk izceļ ar rokām darinātie mežģīņu izšuvumi, kas atceļojuši no vadošajām Parīzes un Korejas kāzu industrijas izstādēm. Īpašs kolekcijas jauninājums ir vijīgie macrame stila mežģīņu izšuvumi atsevišķu modeļu korsetes daļā, kas kalpo kā pamanāms un oriģināls akcents. Kā ierasts, arī šoreiz valdzinošo kāzu kleitu nosaukumi izvēlēti, iedvesmojoties no visā pasaulē plaši zināmiem un skanīgiem daiļā dzimuma pārstāvju vārdiem, kas spilgti pasvītro katra tērpa “personību”.

 

Modernday Fairytale ir stāsts par mūsdienu pasaku, ko savā kāzu dienā vēlas izdzīvot ikviena līgava, jūtoties ērti, sievišķīgi un neatvairāmi. Tieši tādēļ jaunā kolekcija ir darināta tā, lai tajā atrastos kas piemērots katrai gaumei. Efektīgi dizaina risinājumi mijas ar aktuālām materiālu un toņu saspēlēm augstākās kvalitātes izpildījumā, kas ļaus piepildīt sapni par ideālo kāzu tērpu. Turklāt katru kleitu jau ierasti piedāvājam pielāgot līgavu individuālajām vēlmēm, izvēloties sev tīkamāko siluetu, audumu un dekoratīvos elementus. Un, lai arī aizvadītais gads visā pasaulē ieviesis zināmas korekcijas, mīlestības svinēšana un kāzu sezona, par laimi, netiek atcelta,” komentē zīmola Ingrida Bridal dizainere Ingrīda Vaivade.


Jaunās Modernday Fairytale kolekcijas kāzu kleitu modeļi: Tracy, Michele, Anna, Nadia, Christina, Leslie, Denise, Kate, Sandy, Stacy, Lyanna, Adrianna, Elsie, Maryam, Pamela, Isla, Eleonor, Esme, Sienna.

Kategorijas: Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv