Pašvaldība skaidro par situāciju Brīvības ielas posmā Gulbenē

  • Pašvaldība skaidro par situāciju Brīvības ielas posmā Gulbenē

Publicēts: 14:48 13.02.2019 Pievieno notikumu

Gulbenes novada pašvaldība ir saņēmumi vairākus iedzīvotāju zvanus, kuros tiek pausta neapmierinātība ar situāciju pārbūvējamajā Brīvības ielas posmā Gulbenē.

Šobrīd būvdarbiem ir noteikts tehnoloģiskais pārtraukums, tomēr būvuzņēmums seko līdzi ielas grants seguma stāvoklim – teju katru otro dienu posms tiek greiderēts, tiek vests grants un šķembu materiāls, labotas bedres, pielīdzināti iesēdumi. Lai samazinātu ūdens daudzuma atrašanos šajā vietā jau vismaz 3 reizes ir izvests sniegs, kā arī pēc ierosinājuma noteikts maksimālā atļautā ātruma ierobežojums līdz 30km/h (no dzelzceļa pārbrauktuves Zvaigžņu-Brīvības ielas krustojumā līdz Brīvības-Baložu ielas krustojumam). Arī 7.februārī minētajā ielas posmā strādā 4 tehnikas vienības, lai uzlabotu ceļa stāvokli.

Jāņem vērā, ka Brīvības iela ir tranzītiela, līdz ar to satiksmes intensitāte ir liela – aptuveni 4000 automašīnas diennaktī – gan vieglie automobiļi, gan kravas mašīnas. Dienās, kad iestājas atkusnis, situācija ir viskritiskākā.

Diemžēl aizvadītajā būvniecības sezonā nebija iespējams ieklāt asfalta segumu visā pārbūvējamajā Brīvības ielas posmā, jo šis objekts ir sarežģīts ar daudz komunikācijām.

Gulbenes novada pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina iedzīvotājus, citus cilvēkus, kas izmanto šo ielu tranzītam, būt saprotošiem! Tiklīdz iestāsies piemēroti laikapstākļi, tā būvdarbi tiks atsākti un ielas posms tiks sakārtots atbilstoši projektam.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv