Plakāts – informācijai un dekoram

  • Plakāts – informācijai un dekoram

Publicēts: 11:14 03.02.2020 Pievieno notikumu


Ja nepieciešams plašai auditorijai paziņot par kādu notikumu, pasākumu vai reklāmu, viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir izvietot plakātus. Ārpus telpām piemērotākie ir lielformāta plakāti, kas saskatāmi no tālienes. Nepieciešamības gadījumā uzņēmums Dizains un Druka var tos nodrukāt 1,6x100m izmēros. Bet, ja plakātus paredzēts izvietot iekštelpās, ērtāks var būt mazāks izmērs, piemēram, A3 līdz A0 – tādus viegli izvietot izglītības iestādē, darba vietā, veikalā u.c.

Informatīvā plakāta mērķis ir likt interesentiem kaut ko uzzināt, tādēļ svarīgas ir košas krāsas, viegli uztverams un saistošs virsraksts, kas ātri izlasāms un saprotams. Gan toni, gan piemērotākos materiālus un dizainu palīdzēs izvēlēties pieredzējuši tipogrāfijas darbinieki. Dizains un Druka vienlīdz kvalitatīvi nodrukās gan 100 plakātus, gan, vajadzības gadījumā – tikai vienu.

Ja plakātu paredzēts izlikt apskatei ārpus telpām, to iespējams nodrukāt uz īpaša mitrumizturīga materiāla vai nolaminēt. Tāpat pieejams drukas veids, kas ļaus tam neizbalēt saulē.

Dekoratīvie plakāti var padarīt mūsu dzīvojamās telpas vai darba vietu mājīgu un patīkamu, kļūstot par daļu no telpas dizaina. Ainavas, filmu skati, ģimenes foto – tos visus varam radīt kā plakātus Jūsu priekam un patikai. Tā kā pie mums ir fotostudija, varat vienlaikus uzņemt fotogrāfijas, izvēlēties piemērotāko, un tā tiks atbilstoši apstrādāta, lai rotātu jūsu izvēlēto sienu vai noderētu kā ideāla dāvana. Šādu plakātu var piekārt pie sienas pašu spēkiem un nepieciešamības gadījumā noņemt, lai novietotu citur.

Plakātu izgatavošanas ātrums atkarīgs no tirāžas, materiāla, drukas veida un maketa izstrādes. Ja Jums jau ir gatavs makets, plakāts var būt gatavs 5 minūšu laikā. Ja uzticēsiet dizaina izstrādi mums, mēs pielāgosim Jūsu vēlmes plakātā iespējām, izveidojot vairākus variantus, no kuriem varēsiet izvēlēties piemērotāko.

Sazinieties ar mums, un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties drukas veidu, materiālu (papīrs, kartons, kanva u.c.), apdrukāsim no vienas vai abām pusēm un gatavu rūpīgi iesaiņosim, lai tas droši nonāktu galā.Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv