Populārākās tūristu apskates vietas Rīgā

  • Populārākās tūristu apskates vietas Rīgā

Publicēts: 15:47 16.03.2022 Pievieno notikumu

Rīga, Latvijas galvaspilsēta, kas atrodas Ziemeļeiropā, joprojām ir jaunatnīga un dinamiska, bet tajā pašā laikā bagāta ar vēsturi un kultūru. Galvaspilsētā atrodas dažādi tūrisma objekti, kuros ir no visa kā pa druskai. Tas ir aizraujošs galamērķis gan vēstures cienītājiem un dabas mīļotājiem, gan tiem, kas vēlas mazliet no abiem. Rīga ir pievilcīgs galamērķis gan vecpilsētas un Eiropas lielākā cietokšņa apskatei, gan pieminekļu un ievērojamu vietu apmeklēšanai.

Rīgas centrs ir lieliska vieta, kur iepazīt pilsētas vēsturi un kultūru. Ideāla vieta, kur uzsākt ekskursiju pa Rīgu, ir Rātslaukums, kur atrodas Neatkarības piemineklis – Rolanda statuja. Netālu atrodas Latvijas Nacionālā opera, kur var apmeklēt operas un baleta izrādes, un Brīvības piemineklis, kas tiek uzskatīts par nozīmīgu Latvijas brīvības, neatkarības un patstāvības simbolu, jo tas godina Latvijas Neatkarības kara laikā kritušos karavīrus. Doma katedrāles laukumā, kas ir vecpilsētas lielākais pagalms, daudzas no šī vēsturiskā rajona celtnēm ir saglabājušās no 15. gadsimta. Rīgas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilsētām visā Eiropā ar tās šaurajām ielām un bruģētajiem celiņiem.

Upe Daugava, kas atrodas pilsētas vidū, ir slavena vietējo iedzīvotāju un tūristu vidū. Gar tās krastiem var doties jaukā pastaigā, kā arī iespējams ar prāmi doties uz dažādām vietām atbilstoši maršrutam.

Svētā Pētera baznīca ir viena no skaistākajām vietām, ko vērts apmeklēt, lai apskatītu seno pilsētu un tās apkārtni. Šī celtne ir aptuveni 400 gadus veca, lai gan izskatās, ka tā celta nesen. No 76 metrus augstā baznīcas torņa paveras satriecošs skats uz Rīgu un blakus esošo katedrāli.
Rīgas muzeji ir lieliska vieta, kur iepazīt pilsētas vēsturi un aizraujošo Baltijas reģiona kultūru. Lūk, daži no tiem:

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs ir lieliska vieta, kur uzzināt vairāk par pilsētas vēsturi. Apkopotie priekšmeti sniedz informāciju par Latvijas iedzīvotājiem un kultūru. Muzejā atrodas viens no pasaulē vecākajiem navigācijas instrumentiem – 14. gadsimta astrolābija, kā arī plaša vēsturisko karšu, fotogrāfiju un ar Rīgas vēsturi saistītu dokumentu kolekcija.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā aizraujošas izstādes. Turklāt arī pati ēka ir unikāla, un tā ir pirmā ēka Baltijā, kas pildīja muzeja funkciju.

Optibet tiešsaistes kazino Latvija ir pazīstama ar izklaidi - vecās skolas cilvēki, kuri dod priekšroku fiziskām vietām, var apmeklēt Klondaiku

Rīgas Motormuzejs ir viens no Latvijas jaunākajiem un aizraujošākajiem apskates objektiem. Šajā muzejā ikviens atradīs kaut ko savai gaumei, jo tajā ir dažādas interaktīvas ekspozīcijas un daudz krāsainu automašīnu, ko apskatīt.

Rīgas Motormuzejs nav muzejs klasiskā izpratnē, tas ir veidots kā interaktīvs piedzīvojums, kas uzrunās pat pašu mazāko vēstures entuziastu. Šis unikālais muzejs atrodas bijušajā militārajā objektā, kas pārveidots par modernu ekspozīcijas telpu. Masīvas metāla konstrukcijas būs redzamas apmeklētājiem, pārvietojoties garām lauksaimniecības tehnikai un Otrā pasaules kara tankiem simtiem kvadrātmetru lielā platībā. Lai gan katrs eksponāts pievēršas atšķirīgai tēmai vai automašīnai, tos vieno kopīga aizraušanās ar vēsturi un izpratne par Latvijas pozīciju. Rīgas Motormuzejs ar savu patiesi unikālo pieeju ir vieta, ko noteikti jāapmeklē gan tūristiem, gan vēstures mīļotājiem.


Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv