Preiļos atklāta Egila Gulbja laboratorijas filiāle

  • Preiļos atklāta Egila Gulbja laboratorijas filiāle

Publicēts: 11:09 11.06.2015 Pievieno notikumu

10. jūnijā SIA “Preiļu slimnīca” telpās, 4. stāvā, norisinājās “E. Gulbja Laboratorija” Preiļu filiāles atklāšanas pasākums, kura ietvaros klātesošajiem bija iespēja iepazīties ar filiāles darbību un apkalpošanas principiem. Sertificētās laboratorijas vārdam ir laba slava Latvijā, jo tā ir lielākā klīniskā laboratorija Baltijā, kurā veic visu no cilvēka vai dzīvnieka iegūtu materiālu izmeklējumus, lai nodrošinātu slimību diagnostiku vai veselības novērtēšanu.

Svinīgajā atklāšanā Preiļu novada domes vārdā deputāte Valentīna Liniņa savā uzrunā pateicās slimnīcas personālam un ārstiem par augsta līmeņa pakalpojumu nodrošināšanu, savukārt laboratorijas vadībai par iespēju Preiļu novada iedzīvotājiem turpmāk iegūt kvalitatīvus medicīniskos pakalpojumus, īpaši sarežģītas klīniskās analīzes.

“E. Gulbja Laboratorija” valdes locekle Sandra Dimante vēstīja, ka iepriekšējās Preiļu laboratorijas telpas tagad ir ieguvušas jaunu plānojumu, pielāgotu Eiropas Savienības standartiem, pacientu vajadzībām sagādāta uzgaidāmā telpa, kurā uzstādīts kiosks ar skaneri, kurā pēc analīžu nodošanas ar barkoda palīdzību pacients saņems atbildes drukātā veidā sev nepieciešamo eksemplāru skaitā. Darbu filiālē turpinās iepriekšējās Preiļu laborantes, kuras laboratorijas darba uzlabošanai ir apmeklējušas nedēļu ilgas apmācības lielajā E. Gulbja laboratorijā Rīgā. Vadība sola, ka Preiļu novada iedzīvotāji un ārsti turpmāk būs ieguvēji, jo analīžu rezultātus būs iespējams saņemt ātrāk.     


Jolanta Rubine,

Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore  • Preiļos atklāta Egila Gulbja laboratorijas filiāle

  • Preiļos atklāta Egila Gulbja laboratorijas filiāle

  • Preiļos atklāta Egila Gulbja laboratorijas filiāle

  • Preiļos atklāta Egila Gulbja laboratorijas filiāle

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv