Rēzeknes kultūras un atpūtas parkā sākušies skeitparka būvniecības darbi

  • Rēzeknes kultūras un atpūtas parkā sākušies skeitparka būvniecības darbi

Publicēts: 14:37 06.04.2021 Pievieno notikumu

Sākoties pavasarīgam laikam, Kultūras un atpūtas parkā būvdarbi rit pilnā sparā – nupat ir uzsākta monolīta betona skeitparka būvniecība, rekonstruējot līdzšinējo – koka skeitparku.

Vēršam Rēzeknes iedzīvotāju un pilsētas viesu uzmanību, kuru hobijs ir sportošana un brīvā laika pavadīšana skeitparkā: līdz maija vidum skeitparks ir slēgts apmeklētājiem un tiek atjaunots, lai jau maijā rēzeknieši varētu izbaudīt skrituļošanas priekus pavisam citā līmenī. Šobrīd ap skeitparka teritoriju ir žogs.

Pavisam drīz rēzeknieši un pilsētas viesi varēs novērtēt jaunā un mūsdienīgā betona skeitparka, kura betonētās daļas platība būs 686 m2, priekšrocības. Kā informēja Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāja Krista Freiberga, skeitparka dzelzsbetona konstrukciju paredzēts papildināt ar betona lokšņu laukumiem un pilsētvides elementiem, kas bagātinās skeitparka konfigurāciju. Teritorijā paredzēts izvietot atsevišķus soliņus, informācijas zīmes, uzlādes stacijas un atkritumu urnas. Skeitparka būvniecības un piegulošās teritorijas labiekārtošanas kopējie izdevumi ir 178 tūkstoši eiro, daļu no izdevumiem sedz pašvaldība, bet daļa ir VAS “Latvijas valsts meži” ziedojums.

Koka skeitparka rampas un elementi šobrīd tiek nogādāti uz tehnisko apkopi, lai jau uzlabotā veidā priecētu rēzekniešus kādā citā Rēzeknes laukumā.

Atgādināsim, ka Kultūras un atpūtas parka rekonstrukcija ir sadalīta vairākos posmos. Mazie rēzeknieši jau ir novērtējuši jaunās, stilīgās koka atrakcijas bērnu rotaļu laukumā, kuras arī uzstādītas parkā, pateicoties sadarbībai ar VAS “Latvijas valsts meži”, un paredzētas bērniem vecumā no 2 līdz 12 gadiem. Atsaucoties uz parka apmeklētāju – vecāku ar bērniem – lūgumiem, pavisam drīz parkā būs arī smilšu kaste – zonā, kas ir tuvāk estrādei, tur, kur ir bērnu laukums ar atrakcijām zilā krāsā.

Trešais posms ir velotrases būvniecība un ielu trenažieru uzstādīšana bijušā deju laukuma/autostāvvietas teritorijā. Tuvākajā laikā arī tur atsāksies aktīvi darbi, kurus plānots pabeigt līdz maija beigām. Tādējādi mūsu pilsētas parks vasaru sagaidīts kapitāli atjaunots un būs vēl populārāka tikšanās, pastaigu ar bērniem un aktīvo sporta veidu vieta visiem rēzekniešiem un pilsētas viesiem, neatkarīgi no vecuma.

Autors:

rezekne.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv