Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

  • Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

Publicēts: 11:19 02.09.2020 Pievieno notikumu

Šodien, 1. septembrī, līdz ar jaunā mācību gada sākumu t/c Domina Shopping tika atklāts Latvijā jau trešais pasaulē iecienītā ēdināšanas tīkla KFC restorāns, kas veidots atbilstoši tā jaunajam konceptam un sola nodrošināt kvalitatīvas maltītes un sniegt augstākā līmeņa klientu servisa pieredzi, ievērojot zīmola globālos standartus. KFC franšīzes īpašnieki, Igaunijas uzņēmums “Apollo Group”, jau tuvāko gadu laikā plāno restorānu skaitu galvaspilsētā trīskāršot, aizvien stiprinot zīmola pozīcijas vietējā tirgū un padarot to ērti pieejamu iedzīvotājiem visā Rīgas teritorijā.

 

Jaunais KFC restorāns atrodas t/c Domina Shopping 1. stāvā, un tā interjers ir ieturēts modernā, gaišā stilistikā, iemiesojot KFC raksturīgās klasiska amerikāņu dainera vērtības. Plašajā restorāna zālē izvietotas 60 sēdvietas un KFC raksturīgā atvērtā tipa virtuve, ko papildina digitālās ēdienkartes un pašapkalpošanās kases, padarot maltīšu baudīšanu sevišķi ērtu un mūsdienīgu. Restorāna komandu veido 15 ēdināšanas jomas profesionāļi, kas apmācīti atbilstoši uzņēmuma globālajiem standartiem, bet ēdienkartē pieejami visi iecienītākie vistas gaļas ēdieni, uzkodas un deserti, kas pagatavoti pēc tradicionālajām KFC receptēm un piedāvā plašas izvēles iespējas katrai gaumei.

 

“Tirdzniecības centrs Domina nenoliedzami ir viens no populārākajiem iepirkšanās galamērķiem Rīgas iedzīvotāju vidū, kas apmeklētājiem nodrošina ērtu un mūsdienīgu vidi, tāpēc lēmums atvērt jaunāko KFC restorānu šeit šķita tikai loģisks solis. Ņemot vērā zīmola straujo attīstību Latvijas tirgū, par ko esam pārliecinājušies pēdējā gada laikā kopš jaunā koncepta KFC restorāna atvēršanas t/c Akropole, ticam, ka šis ir tikai sākums ceļā uz stabilu izaugsmi, un mēs darīsim visu iespējamo, lai pilnībā attaisnotu mūsu klientu ekspektācijas,” komentē KFC valdes loceklis Mauri Dorbeks.

 

‘’Esam patiesi priecīgi, ka jaunā koncepta KFC restorāns savas durvis apmeklētājiem ver tieši Dominā. Mūsu tirdzniecības centru ik dienu apmeklē vairāki  tūkstoši klientu, un Dominai tas ir būtisks solis tālākā attīstībā un strauji augošā restorānu un kafejnīcu segmenta nostiprināšanā. Mēs laipni aicinām ikvienu Dominas apmeklētāju iegriezties jaunajā KFC restorānā, lai baudītu garšīgu un starptautiski novērtētu street-food tipa ēdienu. Un vai nav lieliski, ka apmeklētājiem vienuviet ir iespēja ne tikai jauki pavadīt laiku iepērkoties, bet arī vairāk laika veltīt saviem tuviniekiem, baudot gardu maltīti vienā no jaunākajiem restorāniem pilsētā?” komentē t/c Domina Shopping direktore Dina Bunce.

 

Jau septembra vidū jauns KFC restorāns tiks atklāts t/c Alfa, un drīz pēc tam oktobrī sekos arī t/c Origo, kur turpmāk atradīsies Latvijā pirmais KFC restorāns, kas līdz šim darbojās Vecrīgā, Audēju ielā 14. Būtiski, ka visos KFC restorānos šobrīd tiek ievēroti īpaši Covid-19 piesardzības pasākumi, lai rūpētos par darbinieku un apmeklētāju drošību un nodrošinātu augstākos higiēnas standartus, bezkontakta pasūtījuma pieteikšanas un saņemšanas procesu, kā arī 2m distances ievērošanu.

  • Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

  • Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

  • Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

  • Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv