Rīgas gada darba devējs 2021 - Latvijas Mobilais Telefons

  • Rīgas gada darba devējs 2021 - Latvijas Mobilais Telefons

Publicēts: 11:50 02.03.2022 Pievieno notikumu
Šogad Rīgas uzņēmējus godināšanas pasākumā “Rīgas dālderis ’21” tika izvēlēti un sveikti šī gada labākie Rīgas uzņēmumi. Nominācijā “Rīgas gada darba devējs” uzvaras laurus plūca uzņēmums “Latvijas mobilais telefons”.
Neapstrīdams ir fakts, ka “Latvijas Mobilais telefons” ir ļoti pieprasīts un mīlēts zīmols. Balvu pasniegšanas ceremonijā Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone arī uzsvēra, ka Latvijas mobilais telefons ir tas uzņēmums, kas izcili rūpējas par saviem darbiniekiem, ir sociāli atbildīgs, un vienmēr piedalās visos svarīgākajos valsts mēroga attīstības procesos.

“Latvijas mobilajam telefonam” šis ir pirmais “Rīgas dālderis” un tas nopelnīts ļoti nozīmīgā kategorijā. Uzņēmuma prezidents Juris Binde, atbildot uz jautājumu, ko uzņēmumam nozīmē būt atbildīgam pret saviem darbiniekiem, sacīja:“Atbildība ir abpusēja. Tā ir gan darba devējam pret saviem darbiniekiem, gan darbiniekiem pret darba devēju”.

Juris Binde ir pārliecināts, ka Rīga kā Latvijas galvaspilsēta un nozīmīgs transporta mezgls ir vieta, kur uzņēmējdarbībai ir jāattīstās. Viņš atzīst, ka šobrīd liela nozīme ir tieši augstas pievienotās vērtības produktiem, kuriem nav nepieciešamas lielas ražošanas telpas un smagās mašīnbūves iekārtas. “Šeit, pāris kvadrātkilometru platībā, ir vairāk nekā 4000 informācijas tehnoloģiju speciālistu, kas strādā un rada produktus,” sacīja LMT prezidents, minot, ka tehnoloģiju uzņēmumu rajonu veidošana ir ļoti nozīmīga Rīgas tālākai attīstībai.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv