“Rīgas ūdens” atsāk galvaspilsētas ūdensvadu skalošanu

  • “Rīgas ūdens” atsāk galvaspilsētas ūdensvadu skalošanu

Publicēts: 09:27 08.04.2021 Pievieno notikumu

Ar ūdensvadu skalošanu Mikus un Liedes ielās Šampēterī pašvaldības uzņēmums “Rīgas ūdens” šonedēļ atsāk galvaspilsētas ūdensvadu plānveida skalošanu. Šogad kopumā plānveidā paredzēts izskalot 118,5 kilometrus ūdensvadu.

 

Aprīlī, maijā un jūnijā skalošana lielākoties notiks Šampētera un Pleskodāles apkaimēs, jūlijā un augustā – Āgenskalnā, bet septembrī un oktobrī – Torņakalnā.

 

2020. gadā Rīgā tika izskaloti 181,2 kilometri ūdensvada tīklu, lielākoties šie darbi risinājās Zolitūdē, Šampēterī, Zasulaukā, Dzirciemā un Imantā. Ūdensvada tīklu skalošanas brigādes ar specializēto skalošanas tehniku plānveidā izskaloja 166 kilometrus tīklu. Operatīvi reaģējot uz klientu sūdzībām, papildus tam Ūdensvada lokalizācijas brigādes veica skalošanas darbus caur ugunsdzēsības hidrantiem ar tradicionālo metodi, tā izskalojot aptuveni 15,2 kilometrus ūdensvada tīklu.

 

Kopš plānveida ūdensvada tīklu skalošanas programmas sākuma 2016. gadā, kopumā izskaloti aptuveni 43% no visiem ūdensvada tīkliem Rīgā. To kopējais garums ir 1482 kilometri.

Informāciju sagatavoja: Arturs Mucenieks, SIA “Rīgas ūdens”, tel. 29148643.

 

Autors

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv