Romantiskais piedāvājums mīlestības dienā

  • Gatavošanās Valentīndienai

Publicēts: 13:31 11.01.2021 Pievieno notikumu
Mīlestība ir tā, kas vieno šo pasauli. Mīlestība ir it visur, ja tā labi paskatās apkārt. Un mīlestību vajag svinēt, vienmēr. Bet kā jau visiem svētkiem, tiem ir kāda īpaša diena, kad tos atzīmē. Arī mīlestības dienai ir sava diena, ik katru gadu tā tiek svinēta 14. februārī. 

Valentīndienā svin mīlestību, kā arī draudzību. Katru gadu šajā dienā cilvēki viens otram dāvina sava veida mīlestības apliecinājumus, kartiņas, puķes, un vienkārši pavada laiku kopā. Patiesībā tas laiks kopā ir pats svarīgākais. Piekrītat?

Tātad, ja Tu meklē kādu ideju ideālam Valentīndienas scenārijam, tad Tu esi pareizajā vietā, un šis raksts ir veidots tieši Tev. 

Pirmais ieteikums būtu atrast kādu pastaigas vietu, kur jūs kopā izvēdinātu galvu svaiga gaisa pavadījumā, jo svaigs gaiss ir vajadzīgs gan Tev, gan Tavam mīļajam cilvēkam. Pastaigas, smiekli, nopietnas sarunas satuvina. 

Pastaigu vietas : 

Ogres zilie kalni
Veczemju klintis
Šlīteres dabas taka u.c.


Kā nākamais punkts pēc svaiga gaisa noteikti ir garda maltīte. Ēdiens liek mums justies laimīgiem. Izvēle brīva, vai nu jūs vēlaties doties uz kādu vietu izbaudīt maltīti, pasūtīt mājās vai arī gatavot paši. 

Lielais pārsteigums, kas noteikti pārsteigs Tavu mīļo cilvēku - fotosesija. Fotosesijas parasti raisa patīkamas un pārsteidzošas emocijas. Norādītajā mājaslapā var atrast kontaktus, droši rakstiet vai zvaniet mums, un sarunāsim pēc jūsu vēlmes jums tīkamu fotosesiju, kas paliks atmiņā uz mūžu. Kā vakara noslēgumam iesaku romantisko filmu vakaru kopā. 
Lai skaista, mīlestības pilna Valentīndiena. 
Priekā par mīlestību.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv