RTU aicina Latvijas studentus kļūt par klimata un pārmaiņu vadītājiem.

  • RTU aicina Latvijas studentus kļūt par klimata un pārmaiņu vadītājiem.

Publicēts: 16:19 22.02.2021 Pievieno notikumu

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina maģistrantūras studentus no visas Latvijas līdz 7.martam pieteikties dalībai jaunā starptautiskā programmā "EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme" un kļūt par daļu no Eiropas profesionāļu kopienas, kas spēj radīt reālus sistēmiskus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai.

Lai pieteiktos dalībai programmā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu -climateinnovationleadership.climate-kic.org/application-information/

Programmā plānots uzņemt 15 Latvijas maģistrantūras studentus, kuriem līdz gada beigām būs iespēja padziļināti apgūt inovācijas un sistēmu pārmaiņas, iegūt jaunas iemaņas klimata un pārmaiņu vadības jomā.

Programmu veidos trīs interaktīvas komponentes, kas veicina personības attīstību, rada iedvesmu un ļauj mācīties darot. Dalībniekiem tiks nodrošinātas starpdisciplināras un starptautiskas grupu koučinga jeb izaugsmes veicināšanas sesijas, lekcijas par aktuāliem tematiem un padziļināti papildu studiju kursi, būs iespēja īstenot personīgu projektu un piedalīties starptautiskā vasaras skolā. Vasaras skolas plānotas dažādās Eiropas valstīs, pulcējot vairāk nekā 300 dalībnieku.

Programmu Latvijā īsteno RTU sadarbībā ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienu "Climate-KIC". Programmas koordinators Latvijā ir RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes MBA programma "Inovācijas un uzņēmējdarbība". Programmas partneri ir prominentas Eiropas universitātes.

Papildu informācija par programmu - climateinnovationleadership.climate-kic.org

RTU ir "EIT Climate-KIC" partneris kopš 2016.gada, veicinot zaļo tehnoloģiju attīstību Latvijā.

Informāciju sagatavoja RTU Sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja.

  • Publicēta: 22.02.2021 09:59
  • Preses relīze, LETA
Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv