Šerloka Holmsa dzimšanas diena

  • Šerloka Holmsa dzimšanas diena

Publicēts: 11:53 09.03.2023 Pievieno notikumu

 4. martā paredzētie Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svētki pārcelti uz 18. martu nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Tā kā sinoptiķi brīdina, ka tiks izsludināts oranžais brīdinājums, svētku dalībnieku drošības dēļ svētki tiek atlikti. Bet tas nozīmē tikai vienu – ka prieks mūs vēl tikai gaida!

Plkst. 12:00 sāksies pulcēšanās pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, kur līdz vieniem notiks dalībnieku reģistrācija kostīmu konkursā. Galvenais piedalīšanās nosacījums – dalībniekam jātērpjas Artūra Konana Doila stāstu par Šerloku Holmsu varoņu stilā. Labākie kostīmi tiks apbalvoti vairākās nominācijās.

Tālāk sekos gājiens līdz Līvu laukumam, kur notiks teatrālas un muzikālas performances, labāko kostīmu tēlu apbalvošana un citas izklaides. Pasākumā uzstāsies duets „Pipes and Drums” un grupa „Funcoolio”.

Svētku laikā notiks viktorīna, tematiskas spēles un gājiens pa Igora Masļeņņikova filmas „Šerloka Holmss un doktors Vatsons” filmēšanas vietām (ar gidu 10:30 un 15:00 pie Latvijas Radio ēkas).

Dažus gadus svētki bija pārtraukti un tagad atkal atgriezušies, Lielbritānijas vēstniecības Latvijā atbalstīti. Pirmo reizi svētki Rīga norisinājās 2012. gadā. Rīga kļuva par pirmo pilsētu, kurā Šerloka Holmsa dzimšanas diena tiek svinīgi atzīmēta. Pasākumu regulāri apmeklē tūristi un ārzemju interesenti.

 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/668192601749620

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv