Siguldā jau ceturto gadu pēc kārtas notiks Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls.

  • Siguldā jau ceturto gadu pēc kārtas notiks Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls.

Publicēts: 13:31 17.05.2016 Pievieno notikumu
Vasaras saulgriežu laiks- laiks, kad daba ir pilnībā atmodusies un ir gatava mums dāvāt gada laikā uzkrāto enerģiju. Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls sniedz iespēju smelties šo enerģiju caur meditāciju, mūziku, jogu, senajām tradīcijām un gudrībām.

Festivāls pulcēs viesus gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Laika posmā no 17. līdz 19. jūnijam festivāla dalībniekiem tiks dota kolosāla iespēja piedzīvot Gongu  nakts iekšējo saulgriežu ceļojumu pie sevis, piedalīties jogas nodarbībās ar muzikālu pavadījumu, kā arī apmeklēt lekcijas un jogas nodarbības pie skolotājiem no Zviedrijas, Čīles, Igaunijas, Austrālijas, Vācijas, Beļģijas un Latvijas. Dalībnieki varēs smelties enerģiju no dažādiem lieliskiem māksliniekiem, kuri sniegs muzikālus koncertus katru vakaru. Tostarp būs iespēja apmeklēt arī Austrālijas dueta Sacred Earth koncertu.

Šis festivāls ir veids, kā uzkrāt enerģiju, piekopt veselīgu dzīvesveidu un iegūt iedvesmu turpmākai sevis attīstīšanai. Tādēļ gan iesācēji, gan pieredzējuši jogas praktizētāji spēs atrast domubiedrus un ceļu uz iekšēju harmoniju.

Netiks aizmirsts arī par pašiem jaunākajiem dalībniekiem. Festivāla ietvaros tiks piedāvāta speciāla programma arī bērnu auditorijai.

Līdz festivāla norisei vairs nav atlicis daudz laika, tādēļ ir pēdējais laiks iegādāties biļeti un ļaut savam organismam izjust saulgriežu un jogas burvību. 

Vairāk informācijas par festivāla norisi var atrast festivāla mājas lapā: http://www.jogasfestivals.lv/
Kategorijas: Kultūra;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv