“Škoda Transportation” nāk klajā ar jaunu dīzeļa autobusu Škoda D‘CITY

  • “Škoda Transportation” nāk klajā ar jaunu dīzeļa autobusu Škoda D‘CITY

Publicēts: 17:27 09.08.2021 Pievieno notikumu

Eiropas vadošais sabiedriskā transporta līdzekļu ražotājs “Škoda Transportation” šovasar prezentējis jaunu un inovatīvu pasažieru autobusu - deviņus metrus garo Škoda D’CITY, kuru, kā norāda tā nosaukumā ietvertais burts D, darbina dīzeļmotors. Autobuss ir aprīkots ar automātisko ātrumkārbu, kas ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 100km/h, turklāt tas ir vismazākais šādas piedziņas autobuss visā pasaulē plaši atzītā Čehijas ražotāja paplašinātajā piedāvājumā.

 

Škoda D’CITY ir aprīkots ar Cummins ISBE motoru, kura jauda ir 182kW, un tādējādi jaunais autobuss atbilst arī šobrīd visstingrākajai Euro 6 normai. Tā izmērs ir optimāls pilsētu līkločiem, jo autobusa augstums tikai nedaudz pārsniedz trīs metrus (3132 mm), tas ir 2400 mm plats, un tā garums ir 9536 mm. Transportlīdzekļa salons ir plašs, un uzņēmumi, veicot pasūtījumu, paši var noteikt sēdekļu skaitu no 30 līdz 36 atbilstoši savām vajadzībām vai pielāgot durvju un aprīkojuma konfigurāciju. Tāpat autobuss ir aprīkots arī ar gaisa kondicionētāju, atpakaļgaitas kameru, kā arī neatkarīgu 32 kW jaudas apkuri.

 

“Mūsu jaunajam pilsētas autobusam Škoda D’CITY ir pieejams viss drošības un komforta aprīkojums, kas atbilst modernākajiem standartiem. Tas ir optimāls risinājums pilsētas un starppilsētu pārvadājumiem. Pasažieri noteikti novērtēs ne tikai tā plašo salonu un komfortablo aprīkojumu, bet arī ērto iekāpšanu transportlīdzeklī un izkāpšanu no tā. Bez tam autobusam ir kneeling jeb noliekšanās funkcija katrā pieturā un personām ar kustību traucējumiem aprīkojumā ir nodrošināta arī atgāžama rampa,” stāsta “Škoda Electric” autoceļu transportlīdzekļu tirdzniecības menedžeris Martins Šlosers.

 

“Šogad ievērojami paplašinām “Škoda Transportation” piedāvājumu ar jauniem dīzeļa autobusiem. Esam uzklausījuši klientu vēlmes, izstrādājot sabiedriskā transporta risinājumus, kas ir ekonomiski izdevīgi un nodrošina komfortablu ceļošanu. Šobrīd piedāvājam pilnīgu autoceļu transportlīdzekļu klāstu pilsētas, piepilsētas, starppilsētu un ceļojumu pārvadājumiem, sākot ar trolejbusiem un elektrobusiem līdz pat ekonomiskiem autobusiem ar dīzeļa dzinēju. Līdzās jaunajam pilsētas autobusam D’CITY mēs piedāvājam arī starppilsētu autobusu D’INTERCITY un ceļojumu autobusu D’COACH. Turklāt februārī mūsu grupa noslēdza pirmo pašu saražoto elektrobusu piegādi Prāgas Satiksmes uzņēmumam, un šobrīd veicam pārrunas arī ar citām Eiropas valstīm,” papildina Martins Šlosers.

 

“Škoda Transportation” grupas sabiedrība “Škoda Electric” ir lielākais trolejbusu ražotājs Eiropā. Tā pastāvēšanas laikā grupa vietējiem un ārzemju tirgiem ir piegādājusi jau vairāk nekā 14,5 tūkstošus šo transportlīdzekļu. Čehu trolejbusi šobrīd braukā vairāk nekā 30 valstīs Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv