Spēkavīram Šmaukstelim spoža uzvara Serbijā

  •   Spēkavīram Šmaukstelim spoža uzvara Serbijā

Publicēts: 09:53 07.07.2016 Pievieno notikumu
Latviešu spēkavīrs Aivars Šmaukstelis sestdien Serbijā notiekošajā Čempionu līgas sestajā posmā, neskatoties uz spēcīgo konkurenci, izcīnījis vienu no spožākajām uzvarām savā sportista karjerā.
Šmaukstelis jau pašā sacensību sākumā, uzrādot labāko rezultātu smagās automašīnas vilkšanā aizjūgā, konkurentiem parādīja, ka ir spējīgs plecu pie pleca cīnīties par godalgotām vietām. Tas latvietim izdevās arī sacensību turpinājumā. Gūta uzvara pulksteņa jeb Konana ass “griešanā”, uz rokām nedaudz vairāk par 300 kg. Savukārt baļķa celšanā uz reizēm (145 kg) dalīta otrā - trešā vieta. Labi Šmaukstelim padevās arī pārējie vingrinājumi – krucifikss (kopējais svars 30 kilogrami), vilkme un groda nešana.  
Rezultātā par Čempionu līgas piektā posma uzvarētāju kļuva Šmaukstelis, aiz sevis otrajā vietā atstājot Martinu Vildaueru (Austrija), bet trešajā - Matjāž Belšaku no Slovēnijas. 
“Dodoties uz Serbiju, biju gatavs uz visu! Esmu labā formā un ir liels gandarījums par izcīnīto uzvaru. Tas būs stimuls turpmākajam darbam treniņos, kā arī ceļa sākums pretī Latvijas čempiona titulam un cītīgāku gatavošanos starptautiskajiem startiem,” tā pēc sacensībām atzina sportists. 
Šosezon Aivars Šmaukstelis startējis divos Čempionu līgas posmos un viņš abos izcīnījis uzvaras. 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv