Spēkavīram Zāģerim augstākais sasniegums karjerā!

  • Spēkavīram Zāģerim augstākais sasniegums karjerā!

Publicēts: 14:21 07.12.2015 Pievieno notikumu
Spēkavīram Zāģerim augstākais sasniegums karjerā; otrā vieta Čempionu līgas sezonas kopvērtējumā!
Pagājušā nedēļas nogalē Turcijas pilsētā Antālijā norisinājās pēdējais šī gada Spēkavīru čempionu līgas posms, kurā Latvijas pārstāvis Dainis Zāģeris (33) ieguva sudraba godalgu. Sezonas kopvērtējumā viņam augstā otrā pozīcija.

Dalībnieku sastāvs sezonas pēdējam startam bija nokomplektēts gana spēcīgs. Piedalījās polis Kšištofs Radzikovskis, Žans Fransuā Karons no Kanādas, Bjorns Solvangs no Norvēģijas, Matjāžs Belšaks no Slovēnijas, lietuvietis Marius Lalas, Aleks Mūnens (Nīderlande) un citi.
2015.gada sezonas spēkavīru Čempionu līgas kopvērtējumā uzvaru svinēja Kšištofs Radzikovskis no Polijas. Uz goda pjedestāla otrā augstākā pakāpiena stāvēja Dainis Zāģeris. Šis ir augstākais sasniegums viņa karjerā un straujš kāpiens uz augšu kā sportistam.  Trešajā vietā ierindojās Žans Fransuā Karons no Kanādas.

Šis gads bijis ļoti saspringts un grūts, bet kopumā ar paveikto esmu ļoti apmierināts - sezonas sākumā uzstādītais mērķis ir sasniegts ar uzviju. Uzvarēti trīs posmi (Latvijā, Rumānijā, Martinikā) un uz pjedestāla kopumā esmu pabijis diezgan daudz. Tagad nedaudz atpūtīšos un sākšu lēnām gatavoties jau nākamajam cēlienam. Jāsadziedē traumas, jāpiestrādā pie atsevišķiem vingrinājumiem un jāceļ tā latiņa augstāk,” apņēmīgi saka sportists.

Spēkavīrs Dainis Zāģeris pasaules spēcīgāko vīru līgā debitēja 2013. gadā. Divus gadus ierindojies augstajā ceturtajā vietā un šogad – otrajā. Zāģeris atkārtojis spēkavīra Agra Kazeļņika paveikto. Viņš 2010. gadā Ukrainā spēkavīru Čempionu līgas finālā ieguva trešo vietu, bet kopvērtējumā otro. 
  • Spēkavīram Zāģerim augstākais sasniegums karjerā!

  • Spēkavīram Zāģerim augstākais sasniegums karjerā!

  • Spēkavīram Zāģerim augstākais sasniegums karjerā!

Kategorijas: Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv