Tieslietu padomei jauna mājaslapa www.tieslietupadome.lv

  • Tieslietu padomei jauna mājaslapa www.tieslietupadome.lv

Publicēts: 17:01 14.06.2024 Pievieno notikumu

Tieslietu padome ir pievienojusies valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajai platformai un no šodienas, 14. jūnija, informācija par Tieslietu padomi un tās aktualitātēm ir pieejama mājaslapā www.tieslietupadome.lv.

 

Tieslietu padomei kā tiesu varu pārstāvošajai institūcijai, kas piedalās tiesu sistēmas politikas un stratēģijas izstrādē, kā arī tiesu sistēmas darba organizācijas pilnveidošanā ir jānodrošina informācijas pieejamība par Tieslietu padomes aktualitātēm gan sabiedrībai, gan tiesu varas darbiniekiem. Tāpēc turpmāk Tieslietu padomes jaunumiem aicinām sekot līdzi tīmekļvietnē www.tieslietupadome.lv.

 

Jaunajā mājaslapā vienuviet publicēta informācija gan par Tieslietu padomes sēdēs skatāmajiem jautājumiem un pieņemtiem lēmumiem, gan par Tieslietu padomes komisijām un darba grupām, kā arī tiesnešu pašpārvaldes institūcijām.

 

Tieslietu padomes mājaslapas saturs vēl ir izstrādes procesā, tāpēc līdz pilnīgai mājaslapas darbības gatavībai informācija par Tieslietu padomi būs pieejama arī Augstākās tiesas mājaslapas sadaļā „Tieslietu padome”.

 

Papildu informācija:

Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma ir veidota Valsts kanceleja vadībā ar mērķi radīt lietotājiem draudzīgu un atpazīstamu vidi, lai ikviens var ērti atrast nepieciešamo informāciju un sazināties ar valsts un pašvaldību iestādēm. Vienotā platforma nodrošina ērtu lietošanu no dažādām ierīcēm un pieejamību arī cilvēkiem ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

 

Lana Mauliņa

Tieslietu padomes sekretariāta

Padomniece komunikācijas jautājumos

E-pasts: Lana.Maulina@at.gov.lv

Tālrunis: 67020711

Mobilais: 27846380

Kategorijas: Valsts pārvalde;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv