Trīs lielākie pasākumi Jelgavas pilsētā 2022. gadā

  • Trīs lielākie pasākumi Jelgavas pilsētā 2022. gadā

Publicēts: 10:52 05.04.2022 Pievieno notikumu
JELGAVAS VALSTSPILSĒTAS SVĒTKI "Mēs esam Jelgava"

Pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Jelgavas pilsētas 753. dzimšanas dienas svinībām, kas ar pasākumiem visai ģimenei, plašu kultūras un izklaides programmu norisināsies no 25. līdz 27. maijam.  Latvijā populāri mūziķi uzstāsies trīs dažādās vietās pilsētā - Zemgales Olimpiskajā centrā, Hercoga Jēkaba laukumā un Uzvaras parkā.

Svētkus tradicionāli atklās piektdien, 25. maijā, pulksten 18.00 ar Pilsētas svētku gājienu. Jelgavas svētku gājiens ir patriotisma, lepnuma un prieka brīdis ne tikai gājiena dalībniekiem, bet arī skatītājiem.  Ikviens iedzīvotājs ir daļa no šīs pilsētas, tādēļ svētku moto skan “Mēs esam Jelgava!”. Gājiens virzīsies no O.Kalpaka ielas pa Lielo, Uzvaras, Krišjāņa Barona ielu un noslēgsies pie Jelgavas Kultūras nama.

STĀDU DIENAS JELGAVĀ

Katru pavasari Jelgavā pulcējas labākie dārznieki, lai piedalītos Stādu dienās. Latvijas stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāru tirgotāji Stādu dienās pārdod Latvijā audzētu stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus, dārza inventāru, kā arī sniedz profesionālas konsultācijas, bet vietējie mākslinieki rūpējas par patīkamu svētku gaisotni.

LIELDIENU PASTAIGA

Lieldienās Jelgavnieki un pilsētas viesi iešūpo sauli un pavasari Jelgavas pils parkā "Lieldienu pastaigā", meklējot Lieldienu zaķa paslēptās olas, muzicējot un priecājoties kopā ar lieliem un maziem dažādās spēlēs un atrakcijās: olu ripināšanā, zīmēšanā uz asfalta un keramikas traukiem, podu dauzīšanā, olu mešanā grozā.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv