Uzņēmēju dienas šogad notiks tiešsaistē

  • Uzņēmēju dienas šogad notiks tiešsaistē

Publicēts: 14:54 16.04.2021 Pievieno notikumu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina uzņēmējus un ikvienu interesentu piedalīties iespēju festivālā "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021", kas virtuālā formātā norisināsies 22. un 23. aprīlī īpašā komunikācijas platformā tiešsaistē no studijas Jelgavā.

LTRK pārstāve I.Brice informē, ka virtuālā izstāde vienkopus pulcēs vairāk nekā 100 pašmāju uzņēmēju. Tā norisināsies speciāli pasākumam radītā interaktīvā platformā, kur dalībnieki varēs veidot savus profilus, ievietot informāciju par uzņēmumu ar foto un video materiāliem un dokumentiem lejupielādei. Tas ļaus tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un plānot tikšanās kalendāru, tostarp veidojot starptautiskus kontaktus. Šogad Uzņēmēju dienās veidota arī īpaša sadarbība ar uzņēmumiem Ukrainā. Uzņēmēji pasākumam var pieteikties mājaslapā www.uznemejudienas.lv/zemgale .

22. aprīlī Uzņēmēju dienu pasākumi norisināsies trīs paralēlos blokos – no pulksten 10 līdz 17 notiks gan dalībnieku virtuālā izstāde, kurā varēs tuvāk iepazīt vietējos uzņēmumus, gan tīmekļsemināri, interesentiem piedāvājot izzināt konkrētiem uzņēmumiem aktuālus tematus.

Savukārt 22. aprīlī no pulksten 12 līdz 14 norisināsies profesionālās un augstākās izglītības iestāžu virtuālā atvērto durvju diena, kad būs iespēja iepazīt uzņēmēju pieprasītas izglītības programmas un to piedāvātās iespējas.

23. aprīlī no pulksten 10 līdz 17 turpināsies dalībnieku virtuālā izstāde, bet paralēli tai no pulksten 10 līdz 16.15 norisināsies biznesa forums "Zaļā pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja", kurā tiks runāts par uzņēmējdarbību klimata pārmaiņu apstākļos, videi draudzīgu un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, uzklausot Zemgales zaļo uzņēmumu pieredzi, kā arī stāstīts par zaļo pilsētu izaugsmi reģionā. Papildu informācija par pasākumiem pieejama vietnē www.uznemejudienas.lv/zemgale.

Ikviens interesents var kļūt par pasākuma virtuālo apmeklētāju un sekot tam līdzi pasākuma platformā, kas būs pieejama mājaslapā, sociālajos tīklos un portālā www.tvnet.lv. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas, taču aktivitātēm jāreģistrējas šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas/registracija . Pēc reģistrācijas e-pastā tiks saņemta platformas piekļuves informācija, kas ļaus Uzņēmēju dienu platformai pieslēgties un to apskatīt arī pirms tiešsaistes pasākumiem.

 

Foto: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Autors:

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvalde

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv