Uzzini par valsts atbalsta programmām COVID-19 negatīvo seku pārvarēšanai

  • Uzzini par valsts atbalsta programmām COVID-19 negatīvo seku pārvarēšanai

Publicēts: 13:34 08.04.2021 Pievieno notikumu

Valsts ieņēmuma dienests (VID) administrē vairākas valsts atbalsta programmas COVID-19 negatīvo seku pārvarēšanai kā “Dīkstāves atbalsts uzņēmumiem un to darbiniekiem”, “Atbalsts algu subsīdijai nepilna laika darbiniekiem”, “Grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai” un citas.

Pieteikumu apbalsta saņemšanai jāiesniedz aizpildot iesnieguma formu VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS). Kritēriji, lai kvalificētos atbalsta saņemšanai, kopš programmu aizsākšanas it tikuši laboti un saņēmēju loks paplašināts. Tāpat arī ieviesti jauni atbalsta mehānismi.

Lai nepalaistu garām iespēju saņemt valsts atbalstu, aicinām Ventspils uzņēmumus un citus interesentus 12. aprīlī pulksten 15:30 pieslēgties platformā ZOOM informatīvajai sesijai, kurā būs iespējams uzzināt par aktuālo attiecība uz valsts atbalsta programmām, kuras pārrauga VID un uzdot interesējošos jautājumus Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes direktorei Santai Garančai.

Lai ZOOM sesijā saņemtu izvērstākas atbildes uz jautājumiem lūdzam iepriekš iesūtīt aktuālos jautājumus uz e-pasta adresi: atis.mertens@ventspils.lv

 

Pieslēgšanās saite informatīvajai sesijai:

 

https://zoom.us/j/3846963250

 

Meeting ID: 384 696 3250

Autors:

ventspils.lv

 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv