Vai eksistē sekss pēc mazuļa nākšanas pasaulē?

  • Vai eksistē sekss pēc mazuļa nākšanas pasaulē?

Publicēts: 10:08 17.02.2020 Pievieno notikumu

Noguruma, laika trūkuma, hormonālā haosa un apgrūtinātās kontracepcijas izvēles dēļ sekss un intimitāte jaunajiem vecākiem var sagādāt grūtības. Tas, ka jūs abi esat kļuvuši “vēsāki” pret seksu, ir normāli, un ar laiku situācija atgriezīsies ierastajās sliedēs. Ir svarīgi būt pacietīgam un dot laiku abiem pierast pie jaunajiem apstākļiem, ļaut māmiņas organismā notiekošajam hormonu haosam norimties un iemācīties vienam otru mīlēt pa jaunam. Kas Jūs sagaida pēc dzemdībām un kā uzlabot situāciju, uzziniet raksta turpinājumā!

Kā jūtas sieviete pēc dzemdībām?

Jums var pazust interese par seksu un likties, ka ar to vairs nekad nenodarbosities, bet aptuveni 1-3 mēnešu laikā tā atkal atgriezīsies. Nesatraucieties, ja Jums tas prasa vairāk laika – tas ir normāli! Daļa māmiņu jūtas seksīgas un uzbudinātas tad, kad zīda mazuli (zīdīšanas procesā izdalās hormons oksitocīns, kas ir atbildīgs arī par uzbudinājumu), taču tajā pat laikā citām māmiņām ir gluži pretēji, un tas ir normāli. Katra sieviete ir unikāla un unikāls ir arī pēcdzemdību periods. Ja tomēr vēlaties mīlēties drīz un meklējat veidus, kā veicināt uzbudinājumu, Jums var palīdzēt sex veikals, bet pirms sieviešu viagras iegādes konsultējieties ar savu ginekologu, vai tas ir droši un ko labāk izvēlēties!

Kad atsākt nodarboties ar seksu?

Nav noteikta laika, kad atsākt nodarboties ar seksu. Dariet to tad, kad jūtaties gatava vai ne ātrāk, kā noteicis ārsts. Gadījumos, ja dzemdības ir bijušas grūtas vai ir bijuši plīsumi, kam uzliktas šuves, Jūsu ķermenim vajadzēs vairāk laika, lai atjaunotos. Populāri diskomforti pēcdzemdību seksa laikā un kā tos mazināt:

  • sāpes un diskomforts (vaginālais sausums ir izplatīta zīdīšanas blakusparādība) – izmantojot lubrikantu;

  • “vaļīgums” – Kēgela vingrojumi un intīmais fitness;

  • piena noplūde – bērniņa pabarošana vai piena atslaukšana pirms mīlēšanās.

Pēc grūtniecības Jūsu ķermenis var nebūt tādā pat formā, kāds tas bija pirms tam, un tas var pazemināt Jūsu pašvērtējumu. Ja tā – vērsieties pie psihologa, PEP mammas vai citas uzticības personas, kas zinās, kā atbalstīt un palīdzēt. Neklusējiet un neapspiediet emocijas, tas veicina pēcdzemdību depresijas iestāšanos!

Kādu kontracepciju izvēlēties?

Ir iespējams vēlreiz palikt stāvoklī jau no brīža, kad mazais ir piedzimis, tādēļ ir svarīgi izmantot pareizu kontracepciju. Konsultējieties ar savu ginekologu par vēlamo kontracepcijas veidu, jo daļu no līdzekļiem nedrīkst lietot zīdošas māmiņas!

Kā saglabāt attiecības?

Sieviete var justies apjukusi un noraizējusies par to, ka negrib seksu, vīrietis šī iemesla dēļ var justies atstumts un negribēts – tā gadās. Pats svarīgākais ir – runāt par to! Runājiet viens ar otru, stāstiet, kā jūtaties, jautājiet, kā varat viens otram palīdzēt justies labāk! Komunikācija ir atslēga visa veida attiecībās! Tā palīdzēs samazināt pēcdzemdību depresijas risku un intensitāti abiem partneriem.

Idejas, kā atjaunot intimitāti

Intimitāte ir plašs jēdziens, tāpēc ir vairāki varianti, kā atkal no jauna satuvināties ir daudz:

  • runājiet par sajūtām un emocijām un uzklausiet viens otru, parādiet, ka Jums rūp;

  • daliet mājas darbus un dariet tos kopā;

  • pavadiet laiku kopā (pastaigas, vakariņas, filmas u.tml.). Ja nejūtaties droši atstāt mazuli kādam pieskatīt, dariet šīs lietas visi trīs kopā, kamēr mazais guļ ratiņos.

Šīs ir tikai 3 no neskaitāmām iespējām, kā no jauna satuvināties. Svarīgi ir arī atcerēties veltīt laiku sev – ieiet dušā vai vannā, palasīt grāmatu, iziet no mājas vienam vai ar draugiem/draudzenēm. Un uzskatiet seksu par galapunktu nevis sākumpunktu – intimitāte ir arī sadošanās rokās un apskāvieni! Šādas “mazās”, bet ārkārtīgi svarīgās, lietas Jūs var novest līdz seksam tad, kad abi būsit tam gatavi.

Sex veikals kā palīgs pēcdzemdību laikā

Seksšopi nepiedāvā tikai izvirtības un rīkus mežonīgam seksam – tajos var atrast arī produktus, kas palīdzēs pēcdzemdību laikā, piemēram, Kēgela bumbiņas, dažādus lubrikantus, kā arī uzbudinošos un higiēnas līdzekļus. Izvēlieties Supersex un Jūsu pirkumi tiks noformēti un piegādāti ātri un 100% konfidenciāli. Izmantojiet iespējas, ko piedāvā uzticams sex veikals internetā – Supersex!


  • Vai eksistē sekss pēc mazuļa nākšanas pasaulē?

  • Vai eksistē sekss pēc mazuļa nākšanas pasaulē?

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv