Valmieras masu vakcinācijas centrs turpina darbu no 6. līdz 8.aprīlim

  • Valmieras masu vakcinācijas centrs turpina darbu no 6. līdz 8.aprīlim

Publicēts: 13:52 06.04.2021 Pievieno notikumu
Daļa no lielajiem vakcinācijas centriem, tajā skaitā arī Valmierā, turpinās darbu no 6. līdz 8. aprīlim, lai varētu nodrošināt iespēju vakcinēties tiem iedzīvotājiem, kuri saņēma uzaicinājumu, bet nevarēja Lieldienu brīvdienu plānu dēļ ierasties vai nebija vajadzīgā ārsta nosūtījuma un turpinātu prioritāro iedzīvotāju grupu vakcināciju.

Valmieras masu vakcinācijas centrs, kas atrodas Valmieras Kultūras centra telpās Rīgas ielā 10, pirmo reizi iedzīvotājiem tika atvērts 3.aprīlī, kad pirmo vakcīnas pret Covid-19 devu saņēma 180 iedzīvotāji.

Valmierā vakcināciju nodrošina  SIA “Vidzemes slimnīca” ar līdz 4 medicīnas personāla brigādēm, kas strādās divās maiņās dienā. Valmieras vakcinācijas centrā iespējams nodrošināt līdz 500 iedzīvotāju vakcināciju dienā, līdz 3000 nedēļā.

Valmieras masu vakcinācijas centra darba laiks atkarīgs no vakcīnu pieejamības un vakcinējamo personu skaita.

Liela mēroga centros vakcīnu pret Covid-19 pagaidām var saņemt seniori vecumā virs 70 gadiem, iedzīvotāji ar hroniskām saslimšanām, personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar hroniski slimiem bērniem un bērniem ar imūnsupresiju, kā arī no 4.aprīļa atvērta jauna prioritārā grupa - iedzīvotāji vecumā no 60 līdz 70 gadiem, kas pakāpeniski tiek uzrunāti un aicināti vakcinēties. Savukārt no 12.aprīļa plānots atvērt nākamo prioritāro  grupu – pedagogi.

Uz vakcināciju masu vakcinācijas centrā ierodas tikai manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai pie ģimenes ārstiem pieteikušies iedzīvotāji, kuri saņēmuši uzaicinājumu īsziņas, e-pasta vai reģistratora zvana veidā un ir vienojušies par vakcinācijas datumu un laiku.

Iedzīvotāji, kuri joprojām nav reģistrējušies vakcinācijai, tai var pieteikties:

manavakcina.lv (autorizējoties Latvija.lv);

- zvanot pa tālruni 8989;

- pie saviem ģimenes ārstiem;

- ja ģimenes ārsts nav pieteicies vakcinācijai, Vidzemes slimnīcas un Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabinetos.

Autors:
valmiera.lv
Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv