Veiksmīgi aizvadīta individuālā sniegpulkstenīšu stādīšana

  • Veiksmīgi aizvadīta individuālā sniegpulkstenīšu stādīšana

Publicēts: 14:15 08.04.2021 Pievieno notikumu

Lieldienu brīvdienās ventspilnieki aktīvi baudīja saulainos laika apstākļus, dodoties uz Jūrmalas parku, kur pirmo reizi norisinājās individuālā sniegpulkstenīšu stādīšana.

No 1. līdz 6. aprīlim ventspilnieki gan individuāli, gan ģimenes lokā tika aicināti turpināt pilsētas tradīciju – stādīt sniegpulkstenītes. Iedzīvotāji aktīvi devās uz Jūrmalas parku, lai kopīgi to padarītu vēl ziedošāku, akcijas laikā iedēstot ap 5000 balti ziedošo pavasara vēstnešu stādus.

Ventspils Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Znotiņa atzīst: “Interesentu iesaiste bija neparedzēti liela – katru dienu ap plkst. 9.30 un 16.30 tika izliktas trīs kastes ar sniegpulkstenītēm, un tās visas parkā tika iestādītas dažu nepilnu stundu laikā. Tādēļ iedzīvotāji tika aicināti galvenokārt ierasties ar saviem stādiņiem, jo bezmaksas dāvāto sīpoliņu skaits bija ierobežots.”

Ventspilnieki galvenokārt novērtēja iespēju doties uz Jūrmalas parku sev ērti piemērotā laikā, jo sniegpulkstenīšu stādīšanai tika atvēlētas 6 dienas un stādīšanu varēja veikt jebkurā sev ērtā diennakts laikā.


Foto: Ventspils hronikas arhīvs

Autors:

ventspils.lv
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv