VENTSPILĪ IEDEGS SVĒTKU ROTĀJUMUS UN IELĀS DOSIES MUZIKĀLAIS VILCIENIŅŠ

  • VENTSPILĪ IEDEGS SVĒTKU ROTĀJUMUS UN IELĀS DOSIES MUZIKĀLAIS VILCIENIŅŠ

Publicēts: 10:13 28.11.2020 Pievieno notikumu

Sestdien, 28. novembra vakarā Ventspils ielās iemirdzēsies košie svētku rotājumi. Kā pirmā tiks iedegta pilsētas galvenā svētku egle Lielajā laukumā. Lai radītu lustīgu noskaņu un iepriecinātu pilsētniekus Ziemassvētku gaidīšanas laikā, pēc egles iedegšanas līdz pat plkst. 20.00 Ventspils ielas pieskandinās izgaismots muzikālais svētku vilcieniņš, kurā brauks pats Ziemassvētku vecītis un viņa palīgi – Rūķi, līdzi vedot jestras un visiem zināmas ziemas dziesmas.

Vilcieniņš muzikālo piedzīvojumu uzsāks no Lielā laukuma. Tas dosies izbraucienā pa galvenajām ielām un dzīvojamajiem rajoniem abos Ventas krastos – gan pilsētas pusē, gan Pārventā.

Valstī spēkā esošo pulcēšanās ierobežojumu un drošības dēļ, ierastais svētku egles iedegšanas pasākums šogad netiek organizēts, tādēļ Ventspils iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti doties pastaigā pa izrotāto pilsētu, baudot speciāli sagatavoto svētku noformējumu un kultūru citādi, nekā ierasts.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā kulturascentrs.ventspis.lv kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv

Foto: Ventspils hronikas arhīvs

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv