Ventspilī uzsāk lielo pavasara tīrīšanu.

  • Ventspilī uzsāk lielo pavasara tīrīšanu.

Publicēts: 17:10 01.03.2021 Pievieno notikumu

Jau kopš pagājušās nedēļas nogales uzsākti pilsētas sakopšanas darbi. Ik dienas 2 specializētās komunālās automašīnas ar vakuumiekārtām attīra Ventspils ielas no smilts un citiem netīrumiem, kas radušies ziemas sezonas laikā. Savukārt PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sētnieki attīra ietves no smilts-sāls maisījuma pārpalikuma.

Ņemot vērā izteikti ziemīgos laika apstākļus, drošs ielu, veloceliņu un ietvju stāvoklis tika uzturēts, kaisot tehnisko sāli un smilts-sāls maisījumu. Ziemas sezonai tuvojoties noslēgumam un sniegam nokūstot, ielu un ietvju segums ir vizuāli nepievilcīgs un pelēks, lai to labotu PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” uzsāka ielu sakopšanu, galvenokārt izmantojot ielu uzkopšanas komunālo tehniku, kas aprīkota ar putekļu vakuuma savācējiekārtu, kas nodrošina netīrumu pacelšanu neatkarīgi no virsmas veida un reljefa, darba procesā neveidojot putekļu mākoni. Smilšu kārta no ietvēm tiek slaucīta un savākta manuāli.
Aicinām ventspilniekus ar smaidu sagaidīt pirmos siltos saules starus un izbaudīt pavasara mošanos! Drīz vien PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Apzaļumošanas iecirkņa darbinieki palīdzēs pavasarim Ventspilī atmosties vēl krāšņāk!

Autors: 
PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts"
Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv