Ventspils digitālais centrs aicina klases piedalīties citādā skolēnu ekskursijā “Attālītis”

  • Ventspils digitālais centrs aicina klases piedalīties citādā skolēnu ekskursijā “Attālītis”

Publicēts: 13:53 06.05.2021 Pievieno notikumu

2020./2021. mācību gadam tuvojoties noslēgumam, Ventspils Digitālais centrs ir sagatavojis piedāvājumu klasēm, aicinot doties citādā skolēnu ekskursijā “Attālītis”. Pavisam tiek piedāvātas 9 dažāda veida attālinātās tehnoloģiju darbnīcas par dažādām tēmām, kas sniegs iespēju skolēniem gan apgūt jaunas programmas, gan radošā un izklaidējoša veidā darboties, rezultātā iegūstot gan digitālu, gan taustāmu rezultātu

Tiek piedāvātas arī 6 darbnīcas ar kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" atbalstu.

Šis mācību gads noteikti visiem bijis citādāks nekā ierasts, un attālinātas mācības nesušas sev līdzi jaunus izaicinājumus un pieredzi gan skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem. Ja reiz mācību process ir bijis citādāks, Digitālais centrs ir parūpējies, lai skolēniem būtu pieejama arī neatņemama skolas gaitu sastāvdaļa – ekskursija. Klasēm no visas Latvijas ir iespēja piedalīties citādā skolēnu ekskursijā “Attālītis”, kas sniegs iespēju piedalīties attālinātās tehnoloģiju darbnīcās kopā ar Digitālā centra pasniedzējiem.

Pavisam tiek piedāvātas 9 attālinātās tehnoloģiju darbnīcas 3 dažādos izpildījumos:

1. variants: izvēlies darbnīcu un darbojamies kopā tiešsaistē:

Darbnīca “Veido spēli vai animāciju!”,

Pyton programmēšanas darbnīca,

Tālruņa aplikācijas darbnīca.

 

2. variants: izvēlies darbnīcu, darbojamies kopā tiešsaistē un saņem taustāmu rezultātu ar “Omniva”:

Reklāmdrukas darbnīca,

Termodrukas darbnīca,

3 dimensiju (3D) darbnīca.

 

3. variants: izvēlies darbnīcu, saņem izejmateriālus ar “Omniva” un darbojamies kopā tiešsaistē:

Gaismas diožu kartīšu darbnīca,

Binārā koda aproces darbnīca,

Pikseļu mākslas darbnīca.

 

Ekskursijas piedāvājuma “Attālītis” cena ir no 6 EUR līdz 12 EUR par skolēnu, neskaitot “Omniva” izdevumus. Darbnīcas ilgums ir no 60 min līdz 90 min, atkarībā no darbnīcas veida. Darbnīcu apraksti un sīkāka informācija par pieteikšanos darbnīcām pieejama šeit: www.adre.se/attalitis.

Skolēni var piedalīties darbnīcās atrodoties savā skolā, kopā ar skolotāju, kā arī katram skolēnam atrodoties savās mājās.

Ventspils Digitālais centrs, atbilstoši programmas "Latvijas skolas soma“ nostādnēm, sagatavojis arī papildus 6 tehnoloģiju darbnīcas, kurās iespējams piedalīties ar programmas finansiālu atbalstu. Vairāk par “Skolas somas” darbnīcām iespējams uzzināt šeit: www.adre.se/skolassoma.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālā centra programmas vadītāju Gunu Stepiņu pa tālruni: 28632351 vai e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv.

Autors:

ventspils.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv